LV RU EN

Par mums stāsta

Laura Ikauniece- Admidiņa

Latviešu vieglatlēte, kura startē daudzcīņas sacensībās. Pirmos panākumus profesionālā līmenī ieguva 2012. gadā, kad Eiropas čempionātā izcīnīja bronzas godalgu

Lasīt vairāk

Signe Meirāne

Kulinārijas eksperte, pavārgrāmatu autore, mājaslapas un žurnāla Četras Sezonas redaktore

Lasīt vairāk

Aļona Ostapenko

Talantīgā tenisiste savā karjerā trīs reizes spēlējusi WTA sērijas vienspēļu turnīru finālos, bet reizi uzvarēja dubultspēļu turnīrā Maskavā. Ostapenko 2017. gada janvārī “Australian Open” sasniedza trešo kārtu, kas ļāva uzstādīt personīgo rekordu WTA rangā – 33. vietu. Savukārt 2017. gada jūnijā viņa šokēja tenisa pasauli un triumfēja Francijas atklātajā tenisa čempionātā.

Lasīt vairāk

Intars Busulis

Mūziķis, dziedātājs un trombonists. Grupas Intars Busulis & Abonementa orķestris solists. 2005. gadā konkursa "Jaunais vilnis" uzvarētājs, 2009. gada Eirodziesmas uzvarētājs un starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa dalībnieks.

Lasīt vairāk

Aleksandrs Samoilovs

Latvijas pludmales volejbolists, olimpisko spēļu dalībnieks, dažādu starptautisku trofeju ieguvējs.

Lasīt vairāk

Intars un Zanda Rešetini

Dailes teātra aktieris un režisors Intars Rešetins un sieva Zanda Rešetina - profesionāla fitnesa trenere un maratoniste.

Lasīt vairāk

Aminata

Jaunā komponiste un izpildītāja kļuvusi par vienu no redzamākajām Latvijas mūziķēm – sākot ar uzvaru „Jaunajā talantu fabrikā” un konkursā „Ghetto Faktors”, beidzot ar fantastiskiem panākumiem Eirovīzijas dziesmu konkursā.

Lasīt vairāk

Klīnika Premium Medical atbalsta Bored of Borders ekspedīciju The Slowest Way to Rio

“The Slowest Way to Rio” - līdz šim lēnākais un ilglaicīgākais piedzīvojums tika realizēts 2016. gada vasarā, jeb precīzāk sakot tas sākās pavasarī 4. Maijā un noslēdzās jau rudenī, 23. Septembrī, kad Kārlis Bardelis kopā ar bijušo kolēģi Gintu Barkovski devās pāri Atlantijas okeānam airu laivā. 142 dienās izdevās noairēt vairāk kā 8300 km un kļūt par pirmo komandu pasaulē, kura šķērsojusi Atlantijas okeāna dienvidu daļu. Iemācījāmies ko jaunu par okeānu un par sevi.

Lasīt vairāk