en ru lv
Page Under Construction. E-appointmet tool is active, pricelist is valid and working!
Dimantu mikrodermabrāzija un BB Glow Treatment – jaunās paaudzes procedūra ādas toņa izlīdzināšanai un mirdzumam

Dimantu mikrodermabrāzija un BB Glow Treatment – jaunās paaudzes procedūra ādas toņa izlīdzināšanai un mirdzumam

Mūsdienīgas metodes ļauj Premium Medical klīnikas klientiem saglabāt jaunību un skaistu ādu daudzus gadus arī bez ķirurģiskas iejaukšanās, kā alternatīvu izvēloties nesāpīgas un efektīvas metodes, tādas kā dimantu mikrodermabrāzijas procedūra un profesionālā tonējošā BB Glow Treatment procedūra!

Dimantu mikrodermabrāzija – kosmētiska atjaunināšanas procedūra. Tiek veikta ar vakuuma aparātu, kura uzgalim ir dimantu pārklājums. Procedūras laikā tiek veikta ādas virsējā slāņa slīpēšana ar sīku abrazīvu daļiņu palīdzību. Likvidējot mirušās šūnas, tiek stimulēta kolagēna un elastīna izstrāde, ādas tekstūra tonizējas un uzlabojas. Kā arī tiek iedarbināti reģenerācijas procesi, āda sāk intensīvi atjaunoties.

BB Glow Treatment – jaunās paaudzes procedūra ādas toņa izlīdzināšanai un mirdzumam. Tā tiek veikta ar mikrodūrienu palīdzību, izmantojot serumu uz hialuronskābes, mikroelementu, vitamīnu un tonējošo pigmentu bāzes. Rezultātā tiek izlīdzinātas sīkas krunciņas, sašaurinās poras, āda tiek mitrināta un atjaunināta, piešķirot tai vienmērīgu un mirdzošu toni, gluži kā pēc BB krēma izmantošanas. Turklāt šai procedūrai nav sezonālu ierobežojumu un reabilitācijas perioda, kas ļauj turpināt ierasto dzīves ritmu!

Abas procedūras ir piemērotas jebkura tipa ādai, kā sievietēm, tā arī vīriešiem. Klīnikā Premium Medical profesionālās procedūras var veikt gan atsevišķi, gan kopā ar citām procedūrām vēl izteiksmīgāka un ilgstošāka galarezultāta iegūšanai!

Vairāk par piedāvājumu