en lv
Page Under Construction. E-appointmet tool is active, pricelist is valid and working!
Jaunums! Jaunās paaudzes ārstnieciskā teipošana

Jaunums! Jaunās paaudzes ārstnieciskā teipošana

Teipošana – efektīva nemedikamentoza metode organisma fiziskā stāvokļa uzlabošanai, kura tiek plaši izmatota fizioterapijā jau vairāk nekā 10 gadus.

Klīnika Premium Medical piedāvā jaunu pakalpojumu Latvijā – ārstniecisko teipošanu ar kinezioloģisko lenti 6D Tape ar īpasiem rokturīšiem, kas paredzēta fizioterapijai un limfātiskās sistēmas normālas darbības stimulācijai. Jaunākais zinātniskais izgudrojums – unikāli rokturīši uz lentes 6D Tape, kuri veicina aktīvu iedarbību uz cilvēka audiem 6 dimensijās.


Metodes mērķis – speciālie elastīgie pašlīmējosie teipi 100% no kokvilnas (materiāls ir elpojošs un ūdensnecaurlaidīgs), kas
sāk darboties ar ķermeņa siltuma palīdzību, tiek uzlīmēti aplikāciju veidā pa muskulatūras līnijām, lai fiksētu traumētās locītavas, muskuļus, cīpslas, mazinātu sāpes un iekaisumus, nogurušu muskuļu atslābināšanai.

Atšķirībā no fiksācijas ar tradicionālajiem teipiem teipošana ar kinezioloģisko lenti 6D Tape ar rokturīšiem ļauj fizioterapeitam vai pacientam vairākas reizes dienā aktivizēt audus, paceļot, saliecot un izstiepjot lenti aiz rokturīšiem. Teipošana netraucē normālām kustībām, neizraisa diskomfortu un ļauj turpināt ikdienišķās aktivitātes ierastajā režīmā. Ejot dušā vai baseinā, teips nav jānoņem.

Teipošanu ar kinezioloģisko lenti 6D Tape veic speciālists pēc diagnostiska izmeklējuma, izvēloties piemērotāko teipa darbības veidu, kas atkarīgs no tā pielīmēšanas veida. Pastāvīgas un ilgstošas teipa elastīgās vilces iedarbība uz cilvēka audiem un šo audu aktivizācija dažādos virzienos ar 6D Tape lenti veicina muskuļu tonusa balansu.

Daudzos gadījumos teipošanas iemesls var būt limfas cirkulācijas uzlabošana vai muskuļu receptoru, saišu, cīpslu un locītavu stimulēšana.

Teipošana ar 6D kinezioloģisku lentu ir lieliski apvienojama ar citām ārstniecības metodēm.