en ru lv
Page Under Construction. E-appointmet tool is active, pricelist is valid and working!
Signe Meirāne par Check up veselības pārbaudi klīnikā Premium Medical

Signe Meirāne par Check up veselības pārbaudi klīnikā Premium Medical

«Par Check Up programmām ir dzirdētas ļoti daudz pozitīvas atsauksmes, un es jau sen vēlējos par to pārliecināties pati. Esmu priecīga, ka manas cerības tika attaisnotas!», - par savu pieredzi klīnikā Premium Medical stāsta Signe Meirāne, interneta portāla un žurnāla “Četras Sezonas” redaktore.

“Atzīšos, ka esmu viena no tiem cilvēkiem, kas dodas pie ārstiem nelabprāt, vienmēr iztēlojos ļaunāko un sāku nervozēt, taču Premium Medical – tā ir absolūti cita pieredze. Esot klīnikā ne reizi neradās diskomforta vai baiļu sajūta. Tam par iemeslu ir profesionāla attieksme pret apmeklētāju –laipna sagaidīšana reģistratūrā, operatīvi veikti izmeklējumi un konsultācijas pie speciālistiem, kuriem vari pilnībā uzticēties.

Kopumā apmeklēju septiņus dažādus speciālistus, īpaši vēlos izcelt LORu. Jau piecus gadus cenšos uzlabot deguna dobuma veselības stāvokli un katru reizi sastopos ar to, ka ārsti veic piecu minūšu ilgu apskati, kaut ko izraksta, kaut ko rekomendē, taču rezultāta nav. Klīnikā Premium Medical LORs ne tikai iedziļinājās manas slimības vēsturē, bet arī veica daudzas pārbaudes gan manuāli, gan izmantojot mūsdienīgu aparatūru. Pēc pārbaudēm tika noteikta konkrēta diagnoze, man tika pastāstīts, kā pareizi elpot, rūpēties par deguna dobuma veselību, un izrakstīja atbilstošus medikamentus. Pirmo reizi piecu gadu laikā jutu patiesu atvieglojumu. Tas kļuva par tik patīkamu pārsteigumu, ka vēljoprojām stāstu saviem draugiem par pieredzēto un no sirds iesaku doties uz Premium Medical līdzīgas problēmas gadījumā.Runājot par profilaktisko veselības pārbaudi, parasti iedomājamies par banālākajām lietām – asins analīzes, terapeits… Taču ir liels daudzums šauras specialitātes ārstu, par kuriem mēs aizmirstam, bet viņi nav mazāk svarīgi. Piemēram – proktologs. Atzīšos, ka nekad agrāk neesmu sastapusies ar šādu specialitāti. Klīnikā Premium Medical noskaidroju, ka sievietēm pēc 40 gadu vecuma ieteicams regulāri apmeklēt doto speciālistu.

Check Up iespējams iziet pat vienas dienas laikā, taču katram klientam izveido individuālu apmeklējumu grafiku. Manā gadījumā Check Up tika sadalīts trīs dienās, kopumā aizņemot ne vairāk par piecām stundām.

Kopumā šāds Check Up būtu ieteicams ikvienam. Īpaši vērtīgs tas ir cilvēkiem ar veselības problēmām, piemēram, ar noslieci uz onkoloģiskām saslimšanām. Check Up ir lieliska iespēja uzzināt par iespējamām problēmām to agrīnajā etapā un operatīvi tas novērst. Jo veselība mums tomēr ir tikai viena, nedrīkst par to aizmirst.”