en ru lv
Page Under Construction. E-appointmet tool is active, pricelist is valid and working!
Aesthetic injections (fillers, injections etc)

Aesthetic injections (fillers, injections etc)

Neauvia

Neauvia Organic hialuronskābes pildviela – jaunāko zinātnes un medicīnas tehnoloģiju sasniegums. Visi Neauvia Organic produkti ir 100% dabiski un tie pakāpeniski tiek izvadīti no organisma. Visi Neauvia Organic produkti ir radīti tā, lai tos individuāli piemērotu katram ādas tipam un vecuma īpatnībām. Neauvia Organic pildvielu trīs dimensiju struktūra ar PEG (polietilēnglikolu) garantē produkta ilgnoturību un dabisku izskatu.

Juvederm

Juvederm Hialuronskābes injekcijas
Hialuronskābe ir dabīga viela, kas palīdz mitrināt ādu un piešķir tai apjomu. Ādai novecojoties, hialuronskābes daudzums tajā samazinās, tādējādi āda pakāpeniski noveco un zaudē tonusu. Injekcija tiek veikta nepieciešamajās zemādas zonās un rezultāts ir tūlītējs. Injekcijas iedarbības ilgums atkarīgs no vairākiem faktoriem, piemēram, vecuma, injicēšanas vietas, ādas stāvokļa, vispārējā veselības stāvokļa un dzīvesstila, tomēr vidēji šī iedarbība turpinās vienu gadu. Hialuronskābes injekcijas tiek izmantotas arī lūpu apjoma korekcijai, sejas reljefa defektu un rētu korekcijai.

Luminera Crystalys

Luminera Crystalys ir kalcija hidroksiapatīta gēla filleris sejas ovāla korekcijai, vaigu apjomam, zoda formas uzlabošanai, nazolabiālās rievas un citu dziļu sejas krunciņu izlīdzināšanai, kā arī roku ādas atjaunināšanai.

Preparātu raksturo divkārša iedarbība:

  • Tūlītējs efekts – gēls piepilda krunciņas, izlīdzinot ādu un atjaunojot sejas ovāla apjomu;
  • Ilgstošs efekts – kalcija mikrosfēras rada labvēlīgu vidi ādas šūnām – fibroblastiem, tie savairojas un ģenerē arvien jaunas kolagēna škiedras, nodrošinot noturīgu estētisko rezultātu.

Radiesse

Viens no ekektīvākajiem apjoma korekcijas līdzekļiem ir RadiesseTM, ko oficiāli apstiprinājuši ASV un Eiropas mediķi, un tas ir ārkārtīgi populārs visā pasaulē. RadiesseTM pamatkomponents ir sintētiskais kalcija hidroksilapatīts – bioloģisks materiāls, kas jau vairāk nekā 20 gadu tiek izmantots ortopēdiskajā ķirurģijā, neiroķirurģijā, otorinolaringoloģijā, stomatoloģijā un oftalmoloģijā. Dabiskais kalcija hidroksilapatīts ir galvenā mūsu kaulu un zobu sastāvdaļa, līdz ar to tā sintētiskais analogs ir bioloģiski savienojams ar mūsu organismu. Liela fillera RadiesseTM priekšrocība – tas neizraisa alerģiskas reakcijas.