en ru lv

Ķermenim

Sporta masāža ir dziļa muskuļu masāža, kas vērsta uz audu iesildīšanu, stiepšanu un pasīvajām kustībāmlocītavās, galvenokārt, muguru un kājām. Masāža palīdz muskulatūru gan sagatavot fiziskajai slodzei, gan atgūt spēkus un enerģiju pēc aktivitātes. Sporta masāža piemērota cilvēkiem, kuri nodarbojas ar sportu un/vai arī tiem, kam ir būtiski atjaunot spēkus pēc nogurdinošas darba dienas. Tiešās mehāniskās masāžas iedarbība uz organismu izpaužas kā muskuļu spriedzes mazināšana, normāla muskuļu garuma atjaunošana, dzīslu, saišu un zemādas saistaudu elastīguma uzlabošana, temperatūras palielināšana berzēšanas ietekmē, asinsrites un limfas atteces paātrināšana, vielmaiņas uzlabošana ādā, muskuļos un locītavās.

Čampi galvas masāža ir sena galvas un kakla enerģētisko punktu masāža, tostarp arī ajūrvēdas masāžaselements. Masāža tiek veikta pa noteiktām enerģētiskām līnijām. Jau masāžas laikā klients jūt lielu atslābumu un relaksāciju. Masāža ieteicama galvas sāpju, muskuļu saspringuma, sprandas un plecu sāpju gadījumos. Procedūra labi ārstē arī deguna blakusdobuma iekaisumus un uzlabo asins un limfas cirkulāciju. Tās laikā tiek masēti pleci līdz lāpstiņām, kakls, galva un seja. Masāža notiek vairāk ar pirkstiem, iedarbojoties uz konkrētām līnijām un punktiem, ņemot vērā katra klienta individuālās vajadzības. Masāža tiek veikta klientam atrodoties sēdus stāvoklī.

Taizemes pēdu masāžai ir vairāk nekā 3000 gadu sena vēsture, un tās pirmsākumi ir meklējami Ķīnā. Tā kāuz pēdām atrodas punkti, kas atbild par visiem ķermeņa orgāniem, iedarbojoties uz tiem, mierīgi un efektīvi tiek ietekmēts viss organisms. Masētas tiek pēdas un kājas līdz celim. Masāža tiek veikta ar koka irbulīti un roku pirkstiem. Taizemes pēdu masāžas laikā klients pilnīgi atslābinās, izjūt fizisko un emocionālo komfortu, notiek visu iekšējo orgānu funkciju stimulācija.

Lomi- Lomi ir sena masāža, kas nāk no Havaju salām un tulkojumā nozīmē “kaķa samtainās ķepas maigais pieskāriens”. Masāža ir lēna un dziļi relaksējoša. Masāža tiek izpildīta plūstošu, garu, ritmisku kustību veidā, izmantojot apakšdelmus un arī rokas, pakāpeniski pastiprinot iedarbības dziļumu. Pateicoties Lomi-Lomi masāžas kustībām pazūd saspringums un nogurums, uzlabojas vielmaiņa, paaugstinās imunitāte un uzlabojas limfas plūsma.