en ru lv

Operācijas bērniem

Klīnika Premium Medical piedāvā plašas iespējas plānveida ķirurģisko operācijas veikšanai. Pakalpojumus sniedzam gan bērniem, gan pieaugušajiem dažādās ķirurģijas apakšnozarēs, traumatoloģijā, ortopēdijā, ginekoloģijā, uroloģijā, proktoloģijā, plastiskajā ķirurģijā u.c.

Kur tiek veiktas operācijas?

Ķirurģiskās manipulācijas un plānveida operācijas Premium Medical speciālisti veic klīnikas līgumiestādēs: stacionāros Rīgas rajona slimnīcā Siguldā un Jūrmalas slimnīcā Bulduros. Abās slimnīcās ir radīta laba infrastruktūra kvalitatīvu ķirurģisko pakalpojumu sniegšanai. Uz vietas katrā no slimnīcām Premium Medical personāls nodrošina saviem pacientiem kvalitatīvu un uz klientu orientētu medicīnisko pakalpojumu sniegšanas pilnu procesu. Pacientiem ir pieejamas arī plātas ar paaugstinātu komfortu.

  • Rīgas Rajona slimnīcas adrese: Lakstīgalas iela 13, Sigulda, LV-2150.
  • Jūrmalas slimnīcas adrese: Vienības prospekts 19/21, Jūrmala, LV-2010.

Kā notiek sagatavošanās operācijai?

Lai nozīmētu ķirurģisku manipulāciju vai operāciju, pacientam sākotnēji ir jāapmeklē operējošā Premium Medical speciālista konsultācija klīnikā. Uz konsultāciju līdzi jāņem visi esošie izraksti, nosūtījumi un izmeklējumi, kas var attiekties uz risināmo veselības problēmu. Nozīmējot operāciju, ārsts sniegs pilnu informāciju par tās norisi un ar to saistītajām darbībām.

Operācijas sagatavošanās procesa laikā starp pacientu un klīniku būs jānoslēdz sekojoši līgumi un vienošanās:

  • Līgums par pirmsoperācijas un pēcoperācijas aprūpi un ķirurģisko operāciju.
  • Pacienta piekrišana operācijai.
  • Pacienta piekrišana operācijai vispārējā anestēzijā.

Cik maksā operācija?

Precīza pakalpojuma cena tiek aprēķināta pēc operējošā ķirurga konsultācijas, ņemot vērā operācijas veidu, nepieciešamos materiālus, izmantojamās tehnoloģijas, individuālo specifiku un pacienta izvēli. Šī iemesla dēļ tiek norādītas aptuvenās biežāk veicamo operāciju cenas, tajās iekļaujot maksu par pilnu anestēziju, kā arī vienas dienas uzturēšanās izmaksas komforta apstākļos stacionārā.

Lai precizētu izmaksas vai uzzinātu izmaksas cenrādī nenorādītam operāciju veidiem, sūtiet e-pastu uz adresi: operacijas@premiummedical.lv