ru lv

Nutri inCode

Nutri inCode ir personalizētās medicīnas pakalpojums, kura ietvaros tiek pēti un savstarpēji integrēti ģenētiskie un klīniskie dati, kā arī informācija par pacienta dzīvesveidu, lai noteiktu pacienta noslieci ciest no aptaukošanās un ar to saistītajām slimībām.

Nutri inCode informē par ģenētisku noslieci uz aptaukošanos un veiksmīgākajiem ārstnieciskās iejaukšanās veidiem pacientiem ar lieko svaru un aptaukošanos, vai pacientiem ar lieko svaru un aptaukošanos ģimenes anamnēzē.

Pēc testa rezultātiem, Premium Medical specialisti sastāda personalizētus ieteikumus uztura un dzīvesveida jomā katram konkrētam pacientam, kā arī piedāvā viņam personalizētus ieteikumus dažādu uzturvielu pielāgošanai diētā.

Nutri inCode testu iesaka veikt:

 • Cilvēkiem, kas dodas pie ārsta vai uz aptaukošanās klīniku ar nolūku uzsākt diētu
 • Pacientiem ar 2. tipa cukura diabēta riska faktoriem
 • Pacientiem ar lieko svaru un aptaukošanos ģimenes anamnēzē
 • Pacientiem ar mērenu sirds un asinsvadu slimību risku, kuriem ārsts ieteicis veikt profilaktiskus pasākumus savas veselības uzlabošanai

Nutri inCode testa cenā iekļauti:

 1. Ārsta paplašināta vizīte 60 min
 2. DNS Tests
 3. Testa sūtīšana
 4. Bioķīmijas analīze
 5. Papildus analīzes, ja ir diabēts
 6. Slēdziena tulkošana
 7. Ārsta noslēguma vizīte 30 min

Nutri inCode tests nevar tikt veikts bez vizītes pie ārsta!

Vizītē ārsts Jums sniegs padziļinātu informāciju par testa būtību, kopā ar ārstu tiks aizpildīta speciāla anketa, kurā tiks aprakstīta jūsu objektīvais stāvoklis, iedzimtības un slimību vēsture. Vienlaikus Jums būs jānodod asinis bioķīmiskai analīzei.

E-PIERAKSTS

DNS testi cilvēkiem ar noslieci uz aptaukošanos

 • Nutri inCode_DNS tests bez diabēta - 469,00 EUR
 • Nutri inCode_DNS tests ar diabētu - 473,00 EUR