lv

I-PRF

I-PRF kosmetoloģijā

I-PRF asins plazmas galvenā priekšrocība ir paša pacienta asins plazmas izmantošana, kas izslēdz jebkādu blakusparādību risku. Centrifugēšanas rezultātā iegūtajā plazmā ir ievērojami lielāks trombocītu skaits nekā asinīs vidēji, un tādēļ tā satur daudz vairāk  šūnu augšanas faktoru, kas savukārt veicina skaistai, veselai un mitrinātai ādai nepieciešamā kolagēna ražošanu. I-PRF asins plazmas šūnas koncentrējas uz fibrīna matricas, un tajās netiek izmantoti antikoagulanti – vielas, kas kavē asins recēšanu.

I-PRF asins plazma ādā tiek ievadīta injekciju veidā, izmantojot smalkas nano adatas, tādējādi procedūras laikā pacients praktiski neizjūt diskomfortu.  

I-PRF asins plazmu kosmetoloģijā izmanto, lai atjaunotu un piešķirtu dzīvīgumu sausai un nogurušai ādai, uzlabotu problemātisku ādu (piemēram, acne skartu), kā arī novērstu novecošanās procesarezultātā radušās izmaiņas sejā (atjaunotu tvirtumu, elastīgumu, novērstu krunkas u.c.). I-PRF asins plazmu izmanto arī ādas bojājumu novēršanai pēc estētiskām procedūrām (lāzerterapijas, ķīmiskā pīlinga u.c.) un hiperetrofisku rētu un striju gadījumā.

E-PIERAKSTS

I-PRF injekcijas

  • I-PRF ginekoloģijā 60 min. 250,00 EUR
  • I-PRF osteorefleksoterapijā 60 min. 250,00 EUR
  • I-PRF ķirurģijā, proktoloģijā 60 min. 250,00 EUR
  • I-PRF traumatoloģijā 60 min. 290,00 EUR
  • I-PRF triholoģijā 60 min. 290,00 EUR