lv
Dubultzoda likvidēšana bez ķirurģiskas iejaukšanās

Dubultzoda likvidēšana bez ķirurģiskas iejaukšanās

Palielināta tauku uzkrāšanās zoda un kakla rajonā, kas veido tā saucamo dubultzodu, ir nereta estētiska problēma, kas var nopietni ietekmēt cilvēka vizuālo izskatu un pārliecību par sevi. Dubultzoda veidošanos ietekmē vecums, liekais svars un ģenētika. Tā mazināšana dažkārt var kļūt par īstu izaicinājumu, jo tas mēdz neizzust, arī ievērojot diētas un aktīvi nodarbojoties ar sportu. Turpretim vecuma izraisītu izmaiņu rezultātā āda zaudē savu elastību, pasliktinās limfātiskā darbība, veidojot uzpampumus. Ja pacients nevēlas pielietot ķirurģisku iejaukšanos, kuras efekts nemēdz būt īpaši noturīgs, tagad ir pieejama lieliska alternatīva – dezoksiholskābes injekcijas.

Dotā procedūra ir klīniski izvērtēta un pilnībā droša, piedāvājot daudzveidīgus atsāpināšanas līdzekļus, lai padarītu to maksimāli komfortablu. Injekcijas piemērotas gan sievietēm, gan vīriešiem. Viena no lielākajām dezoksiholskābes injekciju priekšrocībām – īpaši ilgstošs efekts, kas, atšķirībā no ķirurģiskas iejaukšanās, nepieprasa stingru diētu ievērošanu.
Procedūru skaits katram pacientam tiek izvēlēts individuāli, pirms procedūru sākšanas konsultējoties ar speciālistu, taču visbiežāk pozitīvu rezultātu sasniegšanai pietiek vien ar 2 – 4 procedūrām, un uzlabojumi vērojami jau pēc katras procedūras. Procedūras tiek veiktas ar 4 – 6 nedēļu intervālu.

Dezoksiholskābes injekcijas tiek ievadītas tieši problemātiskajās zonās un iedarbojas uz tauku šūnām, likvidējot tās. Injekciju aktīvā viela ir sintētiski iegūta, taču dabīgi atrodama visos dzīvajos organismos, tā nav toksiska vai kaitīga. No problēmzonas likvidētie tauki dabiskā un drošā ceļā tiek izvadīti ārā no organisma, nekaitējot tā darbībai.
Dotā procedūra ir piemērota gan sievietēm, gan vīriešiem. Viena no lielākajām dezoksiholskābes injekciju priekšrocībām – īpaši ilgstošs efekts.

Procedūras norise:

  • Konsultācija pie ārsta pirms procedūru veikšanas (obligāta)
  • Pacients var izvēlēties, vai lietot atsāpināšanas līdzekļus (piemēram, sedācija ar smieklu gāzi, anestezējošs gēls u.c.)
  • Ārsts atzīmē nepieciešamās zonas, kuras nepieciešams koriģēt
  • Koriģēšana ar injekciju palīdzību, kuras likvidē taukšūnas
  • Rētiņu dezinfekcija un atsāpināšana
E-PIERAKSTS

Estētiskā medicīna - dubultzoda likvidēšana

  • Ārstēšanas kurss 2 - 4 reizes, ko nosaka ārsts konsultācijas laikā
  • Viena procedūra 60 min. 1500 EUR
  • Atkārtota procedūra (pēc 4 - 6 nedēļām) 60 min. 500 EUR