ru lv

Aromvannas notievēšanai

Tu, pārkāpjot smaržīgi siltās vannas malu, aizmirsti visas ārpasaules rūpes, nomet visu lieko – apģērbu, nepatīkamās domas, stresu. Ķermeni apņem zīdains ūdens un eļļas pieskāriens, ēteriskais aromāts iesūcas katrā šūniņā. Tu ļaujies un baudi, kā pakāpeniski, prasmīgu roku vadīta, ūdens strūkla saudzīgi sāk masēt visu Tavu ķermeni. Tas ir tik patīkami, ka Tu pat nenojaut, ka šajā brīdī gan ūdens, gan ēteriskā eļļa dara savu darbu – aktivizē vielmaiņu, šķīdina taukus un atjauno šūnas.

Aromterapeitiskie maisījumi palīdz izvadīt toksīnus un šlakvielas, veicina tauku šūnu šķelšanos, mazina tūsku, tonizē ādu un stimulē imunitāti. Turklāt aromātiskās eļļas iedarbojas ne tikai fiziskajā līmenī, bet arī palīdz atgūt garīgo līdzsvaru un harmonizēt emocionālo stāvokli.

Kombinē un baudi rezultātus ātrāk

Jo vairāk ķermenis tiks pārsteigts un lutināts, jo labāk jutīsies tā saimniece. Klīnikas skaistumkopšanas speciālistes ir novērojušas, ka lielākas ieguvējas ir tās klientes, kuras aromterapeitiskās un zemūdens masāžas procedūras paralēli kombinē ar citām aktivitātēm. Turklāt ir iespējams un pat vēlams daudzas no tām ieplānot vienā reizē, secīgi izbaudot citu pēc citas, tādējādi iegūstot dubultu iedarbības efektu. Piemēram, ņemot vērā, ka siltais ūdens un zemūdens masāža ir atvēruši katru ķermeņa šūniņu, īpaši ieteicamas pēc šīs masāžas ir ķermeņa ietīšanas procedūras. Ietīšanas rezultātā aktīvās vielas iekļūs dziļākajos ādas un zemādas slāņos, pabaros ādu, veicinās vielmaiņas procesu un vizuāli piešķirs ādai veselīgu un tvirtu izskatu.

Painteresējies, pirms sāc

Ņemot vērā, ka zemūdens masāža ir diezgan spēcīga procedūra, pirms uzsāc, pakonsultējies ar ģimenes ārstu vai speciālistu, vai Tev nav kādas kontrindikācijas, kurām zemūdens masāža nav vēlama.