en ru lv
Консультации для взрослых

Консультации для взрослых

Veselības centrs Premium Medical ir mūsdienīga klīnika, kurā profesionālas un kvalitatīvas konsultācijas, izmeklējumus un ārstēšanu nodrošina vairāk nekā 110 ārstu – speciālistu. 

Klienti, kas Premium Medical sauc par savu klīniku, var apliecināt – šīs klīnikas vizītkarte ir īpaša un personalizēta pieeja katram pacientam. Katrs ārsts ir orientēts uz kvalitatīvu un cieņpilnu pacientu aprūpi. Klīnikā pie speciālistiem var pierakstīties īsā laikā - jau tajā pašā vai nākamajā nedēļā.

Veselības klīnika Premium Medical piedāvā iespēju iegādāties veselības Primārās aprūpes karti, kas ļaus Tev justies drošam par savu veselību visa gada garumā. Primārās Aprūpes karte garantēs iespēju saņemt primāro ģimenes ārsta palīdzību un konsultācijas vienmēr, kad tas ir nepieciešams, apmeklējumu reizēs paredzot arī veselības profilakstiskās pārbaudes.

Profilaktiskai veselības pārbaudei aicinām izvēlēties kādu no Premium Medical CHECK UP veselības programmām. Check –up programma atkarībā no cilvēka vecuma un dzīvesveida paredz nepieciešamos individuālos izmeklējumus, lai pēc iespējas savlaicīgāk un precīzāk noteiktu pastāvošos veselības riskus un pēc iespējas efektīvāk tos novērstu.