en ru lv
CHECK-UP topošajiem pirmklasniekiem

CHECK-UP topošajiem pirmklasniekiem

Check-up topošajiem pirmklasniekiem

Check-up topošajiem pirmklasniekiem - vecāku sirdsmiers un pārliecība par bērna gatavību skolas gaitām.

Premium Medical Check-up kompleksā veselības pārbaude ietver:

  • bērnu ķirurga/ortopēda konsultāciju;
  • oftalmologa konsultāciju;
  • stomatologa konsultāciju;
  • bērnu neirologa konsultāciju;
  • visas nepieciešamās analīzes;
  • paplašinātu ģimenes ārsta profilaktisko apskati ar bērna medicīniskās kartes noformēšanu;

Programmas cena

Apvienojot visas bērnam nepieciešamās pārbaudes un speciālistu konsultācijas vienā ērtā programmā, Premium Medical piedāvā topošo pirmklasnieku Check-up veselības pārbaudi par īpaši izdevīgu cenu.

Skolas gaitu uzsākšana ir nozīmīgs notikums, kuram neizbēgami seko būtiskas pārmaiņas bērna dzīvē. Lai tā noritētu veiksmīgi, jāpārliecinās, ka bērns ir fiziski un emocionālo vesels un gatavs mācību uzsākšanai. To paredz arī likums, nosakot obligāto veselības pārbaudi topošajiem pirmklasniekiem. Premium Medical ģimenes ārste-pediatre Gerda Lielause uzsver, ka šīs valsts prasības izpildi vecākiem nevajadzētu uztvert kā formalitāti, bieži vien šajā vecumā, bērnam konstatējot nopietnas problēmas, piemēram, muguras un stājas, tās vēl salīdzinoši viegli var novērst. Mēdz būt tā, ka veselības problēmas bērnam ir bijušas jau kādu laiku, un tieši padziļināta pārbaude pirms skolas ļauj tās atklāt. Kompleksa veselības pārbaude sniegs vispusīgu pārskatu par bērna veselības stāvokli, un tās rezultātā speciālists nepieciešamības gadījumā sniegs svarīgus norādījumus, kas jāievēro skolā, piemēram, ja tiek konstatētas redzes problēmas, ārsts ieteiks, cik tālu no tāfeles bērnam būtu jāsēž, vai to, kas jāņem vērā, veicot fiziskajās aktivitātes.

Laiks, kad skolā jāiesniedz bērna medicīnas karte ar ģimenes ārsta slēdzienu, dažādās skolās atšķiras. Ir skolas, kas lūdz to izdarīt jau jūnijā, citas - augustā, taču viennozīmīgi veselības kartei jāatrodas izglītības iestādē brīdī, kad bērns uzsāk mācības. Premium Medical aicina topošo pirmklasnieku vecākus neatlikt bērnu veselības pārbaudi uz vasaras beigām, pavasaris un agra vasara ir labākais laiks tās veikšanai – ir mazāka iespējamība “noķert” vīrusu, mazākas rindas un vairāk laika līdz 1.septembrim, lai uzlabotu veselību, ja tas ir nepieciešams.