ru lv

Klasiskā sejas kopšana

Piedāvājam dažādas sejas kopšanas procedūras – attīrošas, mitrinošas, tonizējošas, ādu atjaunojošas, kā arī stimulējošas – lai Jūsu āda būtu starojoša un jauneklīga.

Jaunās paaudzes sejas ādas kopšana!

NEOVITA COSMETICS misija ir nodrošināt sejas un ķermeņa ādas kopšanas līdzekļus ar īpaši efektīvām aktīvajām sastāvdaļām. NEOVITA COSMETICS izmanto augu spēku un novatoriskas sastāvdaļas, lai padarītu ādu izcili veselīgu un ļautu tai baudīt unikālu komforta sajūtu.

  • Pateicoties ekskluzīvai produktu glabāšanas metodei, produktiem nav nepieciešams pievienot konservantus;
  • Inovatīvā mussu sistēma nodrošina to, ka visi produkti ir ļoti efektīvi;
  • Produkti nesatur mākslīgās krāsvielas, PEG-emulgātorus, minerāleļļas un silikona eļļas, kā arī citus konservantus;
  • Katras līnijas produkti lieliski papildina un sadarbojas viens ar otru.

Kosmētikas uzņēmums MENARD dibināts 1959. gadā. Japāņu kosmētika Menard veido savu skaistuma koncepciju, pamatojoties uz korporatīvās filozofijas principu: “Seeking true beauty” – “Patiesa skaistuma meklējumos”. Laboratorija Menard veic zinātniskos pētījumus dermatoloģijas jomā ar mērķi noskaidrot bioloģisko procesu norises mehānismus gēnu līmenī. Pētījumu rezultāti atrod praktisku pielietojumu produkcijas ražotnē.

Tas, ko Menard piedāvā saviem klientiem, ir vairāk nekā produkts, tā ir gaiša dzīvesveida piekopšana un tā attīstīšana caur skaistumu, labestīgu attieksmi pret cilvēkiem, patiesas rūpēties par apkārtējiem. “Patiesa skaistuma meklējumos” – tas ir Menard dzīves princips. Nest skaistumu ikdienā – tā ir daļa no dzīves kultūras un estētikas.