en ru lv

Metabolās veselības CHECK-UP

Check-up programmas koordinējošā ārsta sākuma konsultācija
Anamnēzes ievākšana, vitālo, fizikālo un antropometrisko rādītāju fiksēšana. (pulss, asinsspiediens; plaušu, sirds izklausīšana; svara, auguma, ĶMI noteikšana)

Analīzes
Asins bioķīmiskā analīze, pilna asinsaina, infekciju diagnostika, onkomarķieri, urīna, u.c. analīzes – kopā ir 33 rādītāji, pārtikas nepanesības paplašināts panelis;

USG vēdera dobuma orgāniem
Vēdera dobuma iekšējo orgānu stāvokļa noteikšana: aknu, aizkuņģa dziedzera, žultspūšļa, nieru, urīnpūšļa, liesas, virsnieru izmaiņas, iekaisuma procesi, nierakmeņi, žultsakmeņi, dažāda rakstura veidojumi un pataloģijas.

USG vairogdziedzerim
Neinvazīva vairogdziedzera izmeklēšanas metode, kas ļauj atklāt veidojumus vairogdziedzera struktūrā, to izmērus.

Elektrokardiogramma (EKG) 
Sirds darbības un ritma funkcionāls tests miera stāvoklī.

Endokrinologa plānveida konsultācija
Endokrinologs specializējas iekšējo sekrēcijas dziedzeru darbības traucējumu izmeklēšanā un ārstēšanā. Cukura diabēts, vairogdziedzera, hipofīzes, virsnieru un vielmaiņas saslimšanas - šīs slimības ir saistītas ar hormonu daudzuma samazināšanos vai palielināšanos organsmā.

Uztura speciālista paplašināta konsultācija
Konsultācijas laikā uztura specialists palīdzēs sastādīt pareizāko diētas plānu jūsu vajadzībām, pastāstīt par uztura ietekmi uz konkrēti jūsu organismu un veselību, ka arī atbildēs uz visiem interesējošiem jautājumiem.

Ģimenes ārsta programmas noslēguma konsultācija
Visu iegūto analīžu un izmeklējumu kopsavilkums, novērtējums atbilstoši objektīvai atradnei un sarunai ar pacientu, rekomendācijas. Konstatētu problēmu gadījumā - diagnozes noteikšana vai papildu izmeklējumu vai ārstu konsultāciju nozīmēšana.

Cena “CHECK-UP” programmai: sākot no 775,00 EUR *

* Pēc ārsta ieteikuma vai pēc klienta vēlmes, pirmās vizītes laikā izmeklējumu plānam par papildu samaksu iespējams pievienot ārstu konsultācijas un izmeklējumus, kuri nav iekļauti šajā veselības pārbaudes programmā.