en ru lv
Ģenētiskie testi

Ģenētiskie testi

Lai arī cilvēku gēnos DNS secība 99% gadījumu ir identiska, tomēr iespējami vairāk nekā 10 miljoni individuālo ģenētisko raksturlielumu variāciju. Uzkrājot zināšanas un pieredzi, kā arī attīstot DNS izmeklējumu pieejamību, personalizētā pieeja klīnikā Premium Medical sasniegusi nākošo līmeni, saviem klientiem piedāvājot ģenētiskos DNS testus, sadarbībā ar vadošajām DNS laboratorijām Eiropā.

Sadarbībā ar laboratoriju DiaGenomi tiek piedāvāts komplekss sirds un asinsvadu slimību riska novērtējums CardioRisQ, kas apvieno sirds un asinsvadu saslimšanu ģenētiskos rādītājus ar indivīda dzīves veidu, un sniedz ziņas par farmakogenomiku un nutrigenomiku jeb medikamentu un uztura mijiedarbību ar indivīda gēniem. Savukārt, sadarbībā ar Asper Biotech, tiek piedāvāt programma Nutri inCode, kas palīdzēs gan labāk izprast individuālus liekā svara rašanās iemeslus, gan labāk novērtēt aptaukošanās dēļ radušos slimību risku.

Kopā ar SIA GenEra laboratoriju piedāvājam sekojošus DNS testus:

  • Gastroenteroloģijā un hepatoloģijā (Laktozes intolerances DNS tests, Žilbēra sindroma DNS tests, Hemohromatozes DNS tests, IL28B tests, Celiakijas riska DNS tests).
  • Hematoloģijā (Trombofīlijas DNS tests).
  • Onkoloģijā (DNS tests iedzimtā krūts un olnīcu vēža riska noteikšanai).

Testi nevar tikt veikti bez vizītes pie ārsta!

Vizītē ārsts Jums sniegs padziļinātu informāciju par testa būtību, kopā ar ārstu tiks aizpildīta speciāla anketa, kurā tiks aprakstīta jūsu objektīvais stāvoklis, iedzimtības un slimību vesture. Vienlaikus Jums būs jānodod asinis bioķīmiskai analīzei* – virkne rādītāju tiks papildus ierakstīti šajā anketā. Tālāk Jūsu nodotais materials ģenētiskajam testam kopā ar aizpildīto anketu (t.sk. bioķīmisko analīžu rezultātiem) tiks nosūtīts uz DNS laboratoriju.