en ru lv

Jaunumi

Jānis Stībelis un viņa filmēšanas komanda

19. aprīlī klīnikā Premium Medical ierasto brīvdienu klusumu aizstāja Jānis Stībelis un viņa filmēšanas komanda, radot videoklipu jaunajai dziesmai “Optimists”!

Lasīt vairāk

Jauna speciāliste - fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste Illa Mihejeva

Illa ir absolvējusi RSU 1994. gadā un ieguvusi papildu izglītību rehabilitācijā, kā arī saņēmusi Eiropas un Latvijas sertifikātu savā specialitātē.

Lasīt vairāk

JAUNUMS klīnikā - Padziļinātās alergoloģiskās izmeklēšanas vizīte

Plašākās molekulārās alergodiagnostikas panelis. Jaunākās paaudzes alergēnu komponentdiagnostika pret pārtikas, elpceļu un insektu alergēniem.

Lasīt vairāk

Jauns speciālists

Premium Medical ir priecīgi paziņot, ka mūsu kolektīvs turpina augt – šoreiz savā komandā sveicam jauno pediatri un bērnu gastroenteroloģi Jeļenu Sergejevu!

Lasīt vairāk

Mūsu ārste Dr.med.Maija Radziņa – asociētā profesore - APSVEICAM un LEPOJAMIES!

2018. gada 20.decembrī Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes profesoru padome par asociēto profesori klīniskās medicīnas nozarē, rentgenoloģijas un radioloģijas apakšnozarē ievēlēja SIA Premium Medical radioloģi, Latvijas Radiologu asociācijas un Latvijas Ultrasonogrāfistu asociācijas prezidenti, radioloģi – diagnosti Dr. med. Maiju Radziņu.

Lasīt vairāk

Dimantu mikrodermabrāzija un BB Glow Treatment – jaunās paaudzes procedūra ādas toņa izlīdzināšanai un mirdzumam

Mūsdienīgas metodes ļauj Premium Medical klīnikas klientiem saglabāt jaunību un skaistu ādu daudzus gadus arī bez ķirurģiskas iejaukšanās, kā alternatīvu izvēloties nesāpīgas un efektīvas metodes, tādas kā dimantu mikrodermabrāzijas procedūra un profesionālā tonējošā BB Glow Treatment procedūra!

Lasīt vairāk