ru lv

Balneo komplekss

Klīnikā Premium Medical tiek izmantotas kūdras dūņas SFAGNUM balneo, kas iegūtas vistīrākajās un bioloģiski spēcīgākajās Karlovivaru ieguvēs. Visi dūņu produkti ir sertificēti un ir 100% dabīgi, nesatur konservantus, tos izmanto labākajos Karlovivaru kūrortos ārstnieciskos, profilaktiskos un kosmētiskajos nolūkos. Šiem produktiem ir spēcīgas baktericīdas īpašības, pateicoties augstam minerālvielu, humīnvielu un citu farmakoloģiski aktīvu vielu sastāvam.

Dūņas ārstniecībā tiek izmantotas jau gadu tūkstošiem. Pateicoties to bagātīgajam bioloģiski aktīvajam sastāvam, tās labvēlīgi iedarbojas uz visu organismu:

  • uzlabo skābekļa piegādi katrai šūnai;
  • tām ir pretsāpju un pretiekaisuma iedarbība (veicina iekaisumu uzsūkšanos);
  • aktivizē audu vielu maiņu ( metabolisma procesu);
  • dūņās esošie komponenti rada attīrošu pīlinga efektu, kas veicina venozo asiņu limfas atteci, kā arī sekmē audu tūskas samazināšanos, stiprina asins un limfas kapilāro tīklu, veicina atmirušo ādas šūnu nolobīšanos.

Savukārt Bohēmijas melnais māls attīra un sausina iekaisumus, mazliet balina ādu, izlīdzina sejas krāsu, veicina ādas attīrīšanos, cīnās ar iekaisuma procesiem un pinnēm, uzsūc šķidros un gāzveida toksīnus, mikrobus, smakas un strutas. Māls ir tiešām lielisks kaitīgo vielu absorbents, jo spēj piesaistīt toksīnus un brīvos radikāļus daudzreiz vairāk par savu svaru. Pēc māla maskas lietošanas var novērot ātru un noturīgu efektu.