ru lv

Ķermeņa ietīšana

Ietīšana ar melno mālu

Iegūts Bohēmijas rietumos (Čehija), satur 40% kaolinīta, 35% illīta,16% organiskās sastāvdaļas. Bohēmijas melnais māls ir unikāls un atšķirīgs no citiem māliem, jo tas satur humīnskābes, kas padara to piemērotu ietīšanai ķermeņa detoksikācijai, tam ir antibakteriāla un pretiekaisuma iedarbība.

Ietīšana ar magnija sāli

Magnija sālim, pateicoties tās īpašajam sastāvam, piemīt izteiktas ārstnieciskas īpašības, un sāls terapija ir lielisks atbalsts daudzu slimību ārstēšanā.

Procedūra sākas ar detoksicējošu pīlingu, pēc tam tiek veikta ietīšana kājām visāto garumā, vēderam un muguras lejasdaļai. Papildus procedūras laikā notiek sejas masāža. Procedūra ir kā dziļi attīrošs pīlings, kas ir pirmais solis uz atveseļošanos un ieņem svarīgu vietu ārstēšanās procesā. Ķermeņa ietīšana radīs labsajūtu, tā ir ieteicama hroniska noguruma mazināšanai, pēc lielas fiziskas slodzes, nervu sistēmas nomierināšanai pēc stresa, vielmaiņas uzlabošanai un notievēšanai.

Ietīšanas procedūra nav ieteicama grūtniecēm, cilvēkiem, kas ir jūtīgi pret jodu un kam ir problēmas ar vairogdziedzeri.