en ru lv

CHECK-UP sievietēmCheck-up programmas koordinējošā ārsta sākuma konsultācija
Anamnēzes ievākšana, vitālo, fizikālo un antropometrisko rādītāju fiksēšana. (pulss, asinsspiediens; plaušu, sirds izklausīšana; svara, auguma, ĶMI noteikšana)

Analīzes
Asins bioķīmiskā analīze, pilna asinsaina, infekciju diagnostika, onkomarķieri, urīna, u.c. analīzes – kopā ir 35 rādītāji

USG vēdera dobuma orgāniem
Vēdera dobuma iekšējo orgānu stāvokļa noteikšana: aknu, aizkuņģa dziedzera, žultspūšļa, nieru, urīnpūšļa, liesas, virsnieru izmaiņas, iekaisuma procesi, nierakmeņi, žultsakmeņi, dažāda rakstura veidojumi un pataloģijas.

USG krūšu dziedzeriem
Ultrasonogrāfija ir krūts dziedzeru izmeklēšana ar augstas frekvences skaņu. Izmeklējums ir nesāpīgs un pilnīgi nekaitīgs. Atklāj cistas un cita rakstura veidojumus krūtīs.

Elektrokardiogramma (EKG) 
Sirds darbības un ritma funkcionāls tests miera stāvoklī.

Ginekologa profilaktiskā konsultācija
Ginekoloģiskās veselības stāvokļa un reproduktīvās funkcijas objektīvs novērtējums, krūšu un padušu limfmezglu pārbaude, saruna ar pacienti, atbildes uz jautājumiem, rekomendācijas.

USG ginekoloģiskās konsultācijas ietvaros
Sieviešu mazā iegurņa orgānu skrīnigs.

Ginekoloģiskās analīzes

Check-up programmas koordinējošā ārsta noslēguma konsultācija
Visu iegūto analīžu, izmeklējumu un speciālistu slēdzienu kopsavilkums un novērtējums atbilstoši objektīvai atradnei

Cena “CHECK-UP” programmai: sākot no 790,00 EUR *

* Pēc ārsta ieteikuma vai pēc klienta vēlmes, pirmās vizītes laikā izmeklējumu plānam par papildu samaksu iespējams pievienot ārstu konsultācijas un izmeklējumus, kuri nav iekļauti šajā veselības pārbaudes programmā.