ru lv

Karlovi Vari - partneri Čehijā

2012. gada septembrī klīnika Premium Medical ieguva ekskluzīvas tiesības izmantot un piegādāt viena no pasaulē slavenākā kūrorta Karlovivari (Čehijā) ārstnieciskos un kosmētiskos kūdras dūņu, māla un magnija sāls produktus, ko piedāvā uzņēmums „Ludmila Jilkova –TORF” ar tirdzniecības zīmi „SFAGNUM balneo” un „SFAGNUM cosmetic”. Tādējādi klīnika Premium Medical uzsāka jaunu pakalpojumu līniju, izmantojot ekskluzīvos produktus no Karlovi Variem.M

SFAGNUM balneo ir ļoti spēcīgi bioloģiski produkti ar lieliskām ārstnieciskajām īpašībām, kas ir pieprasīti visā pasaulē – ASV, Lielbritānijā, Slovākijā, Ķīnā, Korejā u.c. Ārstnieciskie produkti var tikt pielietoti tikai medicīnas iestādē pēc ārsta ieteikumiem un konsultācijām, savukārt kosmētiskos produktus skaistumkopšanas procedūrās var pielietot kosmētiķi.

Sfagnum Balneo produkti tiek iegūti vistīrākajās un bioloģiski spēcīgākajās ieguvēs Karlovi Varu tuvumā aizsargājamā dabas teritorijā Slavkovski Les. Pateicoties lielam minerālvielu un humīnskābju sastāvam, tiem piemīt spēcīga baktiricīda un pretiekaisuma iedarbība, veicina reģenerācijas procesus, organisma detoksikāciju, tie paredzēti profesionālai ārstēšanai sanatorijās un kūrortos un profilaktiskajās programmās.

Produkti ir sertificēti, tie ir 100% dabīgi, nesatur konservantus. Tos izmanto ne tikai labākajos Karlovi Varu kūrortos un sanatorijās, bet visā pasaulē ārstnieciskos, profilaktiskos un kosmētiskos nolūkos.