en ru lv
Medicīnas klīnika Premium Medical

Medicīnas klīnika Premium Medical

21. gadsimtā pacienti pret medicīnu ir prasīgāki, jo mūsdienās zināšanas gan par veselības saglabāšanu, gan par slimībām ir plaši pieejamas. Tie, kuri vēlas nodzīvot kvalitatīvu un pilnvērtīgu dzīvi, par savu veselību rūpējas paši un, ejot pie ārsta, sagaida augstu profesionalitāti un patiesu vēlmi iedziļināties medicīniskajā problēmā kopumā.

Klīnika Premium Medical ir pareizā izvēle visiem, kuri atzīst, ka veselība ir bagātība

Klīnikas filozofija balstās atziņā, ka medicīnas centrā jābūt cilvēkam un 21. gadsimtā klientiem nebūtu jāsaskaras ar modernās medicīnas ēnas pusēm – steigu, konveijera principu un rutīnu tad, kad ir nepieciešams individuāls risinājums un ārsta rūpīgi veikta izmeklēšana. Medicīnas centrs Premium Medical uzkata, ka modernās medicīnas tehnoloģijas nevar aizstāt uzticības pilnas attiecības starp pacientu un ārstu. 

Medicīnas klīnikā strādā ārsti, kuriem tuva ir klasiskā medicīna ar ārsta un pacienta ilgtermiņa attiecībām, kuras balstītas savstarpējā uzticībā. Tā rodas, ja ārsts pacientam velta pietiekami daudz uzmanības un laika, izprotot, kas konkrētajam cilvēkam ir vissvarīgākais. Vizītes mērķis ir iedziļināties un kopīgi ar pacientu rast problēmas risinājumu. Nav rindu, nav steigas, un nav līdz galam neizrunātu jautājumu.

Tajā pat laikā klīnika ir aprīkota ar modernu diagnostikas aparatūru gan biežākajiem, gan specifiskākiem izmeklējumiem. Retāk nepieciešamie izmeklējumi tiek nodrošināti Premium Medical sadarbības medicīnas iestādēs, kuras klientus apkalpo atbilstoši Premium Medical standartiem.

Veselības centrs Premium Medical ir pareizā izvēle arī visiem tiem, kuriem ir svarīgi justies augsti vērtētiem kā klientiem. Par katru klīnikas klientu rūpējas kāda no pieredzējušajām klientu vadītājām, kura, ne tikai koordinē izmeklējumus un vizītes pie speciālistiem klientam ērtā laikā, bet arī pārstāv pastāvīgo klientu intereses organizējot specifiskus veselības aprūpes pakalpojumus citās medicīnas iestādēs Latvijā un ārvalstīs. Klientu vadītājas arī atgādina par plānotajām vizītēm un palīdz rast atbildes uz visiem ar atveseļošanos saistītajiem jautājumiem pēc klīnikā veiktajām ķirurģiskajām operācijām.