en ru lv

CHECK-UP programmas

Rūpējoties par dzīves kvalitāti ikdienā, klīnika Premium Medical piedāvā veikt kompleksās profilaktiskas veselības pārbaudes vienuviet Rīgas centrā. Specializējoties tieši preventīvās medicīnas jomā, klīnikas specialisti ir izstrādājuši 9 Check-up programmas, ar kuru palīdzību jebkurš var ērti un viegli sekot līdzi savai veselībai.

Check–up programma, atkarībā no cilvēka vecuma un dzīvesveida, paredz nepieciešamos individuālos izmeklējumus, lai pēc iespējas savlaicīgāk un precīzāk noteiktu pastāvošos veselības riskus un pēc iespējas efektīvāk tos novērstu.

Check–up programmas vadītāja ir klīnikas virsārste, ģimenes ārste Aija Šnikvalde. Viņa seko līdzi katra klienta programmas izmeklējumu norisei, vadoties pēc īpaši sagatavota protokola. Nepieciešamības gadījumā, virsārste piesaista speciālistus un nosaka izmeklējumus, kas programmā nav iekļauti (par tiem ir atsevišķa samaksa). Visa Check – up programma ir vērsta uz to, lai identificētu iespējamos slimību riskus, pirms tie ir kļuvuši par nopietnu diagnozi.

Klīnika Premium Medical ir līdere šādu programmu īstenošanā Latvijā, un paveiktais preventīvās medicīnas jomā var noderēt kā labs paraugs ne tikai Latvijā, bet arī Baltijas, Baltijas jūras, NVS un citās valstīs.