en ru lv

Personalizēta medicīna

Uzkrājot zināšanas un pieredzi, kā arī attīstot DNS izmeklējumu pieejamību, personalizētā pieeja klīnikā Premium Medical saviem klientiem piedāvā ģenētiskus DNS testus, sadarbībā ar vadošajām DNS laboratorijām Eiropā.

Ģenētiski testi ir noderīgi lai mazinātu saslimšanas riskus, laikus uzsāktu ārstēšanu, kā arī saprastu, kāds ārstēšanas veids ir visefektīvākais. Saskaņā ar testu rezultātiem, Premium Medcial klīnikas speciālisti nodrošina personalizētus ieteikumus dzīvesveida uzlabošanai, kā arī uztura un medikamentu izvēlē, kas sniedz mūsu klientiem labākos iespējamos panākumus ārstēšanā.

Klīnikā Premium Medical ir iespēja veikt sekojošus ģenētiskus DNS testus:

  • Komplekss sirds un asinsvadu slimību riska novērtējums – CardioRisQ tests
  • Aptaukošanās, liekā svara rašanās iemeslu noteikšana, ka arī ar to saistītu problēmu rašanās – Nutri incode tests
  • Trombofīlijas jeb palielinātas vēnu trombozes riska noteikšanas tests
  • Pārtikas nepanesamības testi

Testi nevar tikt veikti bez vizītes pie ārsta!

Vizītē ārsts Jums sniegs padziļinātu informāciju par testa būtību, kopā ar ārstu tiks aizpildīta speciāla anketa, kurā tiks aprakstīta jūsu objektīvais stāvoklis, iedzimtības un slimību vēsture. Vienlaikus Jums būs jānodod asinis bioķīmiskai analīzei – virkne rādītāju tiks papildus ierakstīti šajā anketā.

Tālāk Jūsu nodotais materiāls ģenētiskajam testam kopā ar aizpildīto anketu (t.sk. bioķīmisko analīžu rezultātiem) tiks nosūtīts uz DNS laboratoriju.

Testa rezultāti ir daļēji ģenerēti ar datora palīdzību. Rezultātus pārskata un papildina DNS laboratorijai piesaistīto ārstu komanda.