en ru lv
Zobārstniecība bērniem

Zobārstniecība bērniem

Tagad par visas ģimenes mutes dobuma veselību rūpējas klīnikā Premium Dental, kas atrodas klīnikas Premium Medical pirmajā stāvā!

Klīnikas Premium Dental zobārsti rūpējas ne tikai par bērna mutes dobuma un zobu veselību, bet arī par to, lai zobārsta apmeklējums būtu patīkams notikumus mazā klienta dzīvē. Mūsu zobārstniecības kabineti aprīkoti ar modernāko aparatūru un tehnoloģijām, kas ļauj strādāt ātri un efektīgi, kā arī ir padomāts par īpaši draudzīgi iekārtotu vidi jaunākajiem apmeklētājiem!

Bērna pirmās vizītes pie zobārsta mērķis ir draudzīgā atmosfērā iepazīties ar klīniku, zobārstu un medicīnisko aprīkojumu, lai nākamajā reizē ierastos uz jau pazīstamu vietu. Ja iepazīšanās ir veiksmīga un bērns to ļauj, tiek veikta zobu apskate, sniegta konsultācija un rekomendācijas. Ar bērniem mūsu speciālisti cenšas izveidot īpašu kontaktu, pārvēršot apmeklējumu interesantā rotaļā, skatoties bērna mīļākās multiplikācijas filmas un apbalvojot viņu par paveikto darbiņu.

Savukārt vizītē pie zobu higiēnista bērnam tiek notīrīti zobiņi un aplicēti (uzlikti) fluorīdus saturoši līdzekļi aizsardzībai pret kariesu.

Pirmā apmeklējuma mērķis ir iepazīstināt ar drošu vidi, lai bērns nebaidītos no manipulācijām, kuras tiek veiktas pie zobārsta.

Zobārstniecības pakalpojumi bērniem:

  • Mutes dobuma un zobu higiēna;
  • Zobu ārstēšana – piena un pastāvīgu zobu plombēšana ar vai bez anestēzijas;
  • Endodontija - zobu sakņu kanālu ārstēšana lokālā vai kombinētā anestēzijā;
  • Mutes dobuma ķirurģija lokālā vai kombinētā anestēzijā.

Katram mūsu klientam tiek veltītas īpašas rūpes un uzmanība, lai ārstēšana noritētu pēc iespējas mierīgāk, anestēzijai izmantojam Wand STA iekārtu, kas to ļauj veikt bez sāpēm un šprices, neraisot satraukumu arī pašiem mazākajiem.

Rūpes par bērna zobiem jau no mazotnes nākotnē vainagosies ar veselīgu un skaistu smaidu!