ru lv
Intars Busulis

Intars Busulis

Profilaktiskās veselības pārbaudes jeb Check-up programmas paredz izmeklējumus atbilstoši katra individuālajām veselības vajadzībām, vecumam un dzīvesveidam, lai savlaicīgi un precīzi noteiktu pastāvošos veselības riskus un pēc iespējas efektīvāk tos izdotos novērst. Check-up programma ir ideāli piemērota moderniem, progresīvi domājošiem, taču aizņemtiem un ikdienas darbos nodarbinātiem cilvēkiem, kuri vēlas parūpēties par savu un savas ģimenes veselību, lieki nepatērējot laiku.

Premium Medical klīnikā Check–up programmas izmeklējumu norisei līdzi seko ģimenes ārsti Gerda Lielause, Roza Džamaldajeva, Artūrs Fedorovičs-Rubenis, kardioloģijas un ehokardiogrāfijas speciāliste Indra Viļumsone. Visa Check–up programma ir vērsta uz to, lai identificētu iespējamos slimību riskus pēc iespējas ātrāk.


Mūziķis Intars Busulis janvāra mēnesī Premium Medical klīnikā veica profilaktisko veselības pārbaudi. I.Busulis norāda: “Man ir svarīgi kvalitatīvi rūpēties par savu veselību, bet lieki nepatērējot laiku, piemēram, gaidot rindā. Check–up programma ir ātrs un efektīvs variants, kas ietver visas nepieciešamās pārbaudes, lai es varētu pārliecināties par savu veselības stāvokli. Pēdējo reizi šo pārbaudi veicu tieši Premium Medical klīnikā pirms 3 gadiem, kad devos ekspedīcijā 1000 jūdzes Gruzijā. Turpmāk esmu apņēmies šo pārbaudi veikt katru gadu, lai cieši sekotu pašsajūtai un jau savlaicīgi novērstu radušās komplikācijas. Izvēlos Premium Medical, jo esmu pārliecinājies par pakalpojumu augsto kvalitāti, klīnikā ir patīkama atmosfēra un atsaucīgi, kompetenti speciālisti. Iesaku ikvienam ikdienas steigā atrast mirkli, lai veiktu veselības pārbaudes, līdz ar to uzlabojot un garantējot sev labu dzīves kvalitāti.”

Pēc profilaktiskās veselības pārbaudes:
Jūs pārzināsiet savu veselības stāvokli, tas palīdzēs iegūt papildu pārliecību citās dzīves jomās.
Jūs būsiet pasargāts no nepatīkamiem pārsteigumiem, ko spēj sagādāt novārtā atstāta veselība.
Jums sagādās baudu rūpēties par savu veselību.
Jūs saņemsiet padomus par fizikālās medicīnas procedūrām veselības uzlabošanai, veselīgu dzīvesveidu, aktivitātēm un uzturu.