en ru lv

Gada medicīniskā aprūpe PREMIUM

Klīnika Premium Medical piedāvā īpašu pakalpojumu – gada medicīniskās aprūpes programmu kā medicīniskās apdrošināšanas līgumu. Gada medicīniskās aprūpes programmas izstrādātas tiem, kuri vēlas saņemt veselības aprūpes pakalpojumus visaugstākajā līmenī un uzskata veselību par vienu no dzīves kvalitātes svarīgākajiem elementiem.

Medicīniskās aprūpes programma paredz speciālistu konsultācijas, diagnostikas laboratoriju un instrumentālos izmeklējumus, kā arī neatliekamo medicīnisko palīdzību mājās. Pēc veiktās ārstēšanās Jūs varat izmantot pilnu rehabilitācijas pasākumu kompleksu.

Šī līguma galvenā priekšrocība – saņemt veselības aprūpes pakalpojumus, ievērojami atšķirīgā pakalpojumu līmenī, nodrošinot vairāk privilēģiju, kuras nenodrošina cita veida pakalpojumi.

Gada līguma priekšrocības:

  1. Personīgs vadošais ārsts, kurš uzrauga Jūsu veselību.
  2. Personīgs menedžeris, kura uzdevumos ietilpst visu plānoto pasākumu uzraudzība un plānošana. Menedžera pienākums ir Jums piezvanīt un atgādināt par ieplānotu vizīti, nepieciešamību veikt konkrētu procedūru, kā arī atrisināt visus jautājumus, kas saistīti ar medicīniskās palīdzības organizāciju.
  3. Menedžera organizētas telefoniskas konsultācijas ar ģimenes ārstu.
  4. Palīdzība gan plānotas, gan neplānotas hospitalizācijas gadījumā.
  5. Programmu iespējams personalizēt un individuāli pielāgot katram pacientam, ņemot vērā viņa vēlmes un prasības.
  6. Medicīniskās palīdzības sniegšana mājās.
  7. Plānotu operāciju organizēšana pie labākajiem Latvijas speciālistiem.
  8. Papildus atlaides klīnikas pakalpojumiem, kas neietilpst gada līgumā – ģenētiskie testi, papildus izmeklējumi u.c.