en ru lv
BB Glow Treatment procedūra sejas toņa uzlabošanai

BB Glow Treatment procedūra sejas toņa uzlabošanai

BB Glow Treatment ir revolucionāra, neinvazīva jaunākās paaudzes sejas kopšanas procedūra no Dienvidkorejas. Tās mērķis ir izlīdzināt un uzlabot sejas toni un slēpt sīkas ādas nepilnības, piešķirot tonālā krēma efektu, kas var ilgt līdz pat gadam. 

Procedūras norise: tās sākumā tiek sagatavota āda, dziļi attīrot to. Pēc mehāniskas ādas apstrādes  tiek piemeklēti atbilstoši serumi ādas mitrināšanai, izlīdzināšanai un nostiprināšanai, kuri tiek ievadīti ādā ar mikrodūrienu palīdzību. Beidzot sagatavotajai ādai tiek uzklāts individuāli piemeklēts tonējošs līdzeklis, kuru ievada epidermā caur mikrodūrieniem ar Dermapen aparāta palīdzību. Procedūra tiek noslēgta ar nomierinošu masku.

Procedūras rezultātā:

  • Āda iegūst vienmērīgu toni
  • Tiek maskētas ādas nepilnības – sīkas krunciņas, post akne rētas, vasarraibumi, pigmentācijas plankumi, tumši loki zem acīm
  • Sejas āda izskatās starojoša un veselīga

BB Glow procedūra nav permanenta, līdzeklis netiek ievadīts dziļāk par epidermu, tāpēc tā ir droša arī grūtniecības un zīdīšanas laikā, jo ievadītās vielas neiekļūst asinsritē.
Lai sasniegtu maksimālu procedūras efektu un ilgnoturību, iesakām to veikt kopā ar mikrodermabrāzijas procedūru un atkārot BB Glow vairākas reizes ar dažu nedēļu intervālu.

BB Glow ir neinvazīva un nesāpīga procedūra. Pēc tās veikšanas pirmās divas dienas nedrīkst apmeklēt pirtis, baseinus vai citas sejas kopšanas procedūras, savukārt lāzerprocedūras nedrīkst veikt 1 mēnesi. Pirmo mēnesi pēc BB Glow ieteicams lietot saules aizsarglīdzekļus ar SPF 30 un augstāku aizsardzību.

Procedūra ir piemērota visiem ādas tipiem, gan sievietēm, gan vīriešiem.

Vairāk par piedāvājumu