ru lv
Mirdzoša un jauneklīga āda – biorevitalizācija klīnikā Premium Medical

Mirdzoša un jauneklīga āda – biorevitalizācija klīnikā Premium Medical

Ilgstošs darbs pie datora, nekvalitatīva pārtika, novājināta imunitāte, stress, saule un apkārtējās vides ietekme ar laiku samazina hialuronskābes līmeni ādā, kā rezultātā tā sāk novecot. Biorevitalizācija ir viens no efektīgākajiem veidiem, kā šo procesu palēnināt un ilgāk izbaudīt savas ādas jauneklīgo pievilcību!

Biorevitalizācija – tā ir mūsdienīga metode jaunības skaistuma saglabāšanai bez ķirurģiskās iejaukšanās! Ne velti hialuronskābi sauc par jaunības eliksīru, jo tā ir saistaudu galvenais struktūrelements un nodrošina ādas jauneklīgo izskatu.

Biorevitalizācijas procedūras laikā ar injekciju palīdzību ādā tiek ievadīts hialuronskābes un multivitamīnu komplekss, kas ievērojami palielina ādas dabīgās hialuronskābes “rezerves” un mazina krunciņu izteiktību un pasargā no to rašanās, kā arī uzlabo mitruma līmeni.

Mūsdienu medicīna nebeidz attīstīties, tāpēc viens no Premium Medical galvenajiem uzdevumiem ir sekot tai līdzi un piedāvāt jums pašus labākos medicīniskos risinājumus!

Klīnikas lieliskā kosmētiķe un skaistumkopšanas speciāliste Marina Tkačenko veic biorevitalizācijas injekcijas ar jaunākās paaudzes hialuronskābes un multivitamīnu kompleksu no Francijas. Formula radīta nobriedušai ādai, kurā sāk parādīties pirmās novecošanas pazīmes.

Komplekss sniedz:

  • Tūlītēju un acīmredzamu efektu (krunciņu izlīdzināšanās un ādas toņa uzlabošanās)
  • Dziļu mitrināšanu
  • Patīkamu sejas ādas gludumu
  • Aizsardzību no oksidantiem

Injekcijas piemērotas “problēmzonām”, kurās visātrāk sāk parādīties novecošanas pazīmes – sejas ādai, kaklam un dekoltē zonai un plaukstu virspusēm.

Vislabākajiem un noturīgākajiem rezultātiem nepieciešams kurss (3 – 5 procedūras ar 2 nedēļu pārtraukumu starp procedūrām), kuru individuāli piemēros speciālists.

Lai Jūsu rudens ir skaistāks un krāšņāks, septembrī un oktobrī piedāvājam biorevitalizācijas procedūru par īpašu cenu – 120€ (parasti 180€)!