ru lv
Mūsu klīnikas komandā ir jauns speciālists! Iepazīstieties, Gunta Reitere - sertificēts nefrologs

Mūsu klīnikas komandā ir jauns speciālists! Iepazīstieties, Gunta Reitere - sertificēts nefrologs

Ārste veic nieru slimību diagnostiku, ārstēšanu un profilaksi. Konsultē pacientus ar dažādu nieru funkcijas traucējumiem., t.s., cistīti, autoimūnām nieru slimībām, urīnceļu infekcijām. Diferencē mazasinības, hipertensijas, kaulu vielmaiņas traucējumu iemeslus. Koriģē terapiju atbilstoši nieru slimības stadijai. Ja nepieciešams, informē pacientu par nieru aizstājterapijas veidiem un palīdz piemeklēt piemērotāko.

“Dažas nefroloģiskās slimības attīstās lēni, bez izteiktiem simptomiem, savlaicīga vizīte pie nefrologa palīdzēs noteikt slimību agrīnā stadijā un novērst tās attīstību. Īpaša uzmanība nieru darbam jāpievērš cilvēkiem ar dažāda veida hroniskām patoloģijām: asinsvadu, vielmaiņas, endokrīnās sistēmas, kā arī cilvēkiem, kuri bieži cieš no saaukstēšanās.” stāsta Dr. Gunta Reitere.

Ārste absolvējusi RSU Medicīnas fakultāti un RSU 2010. gadā ieguvusi diplomu nefroloģijā. Strādājusi P. Stradiņa KUS Latvijas Nefroloģijas Centrā, vairākās privātās medicīnas iestādēs. Ir MS ,,Gaiļezers'' Jūrmalas un Tukuma hemodialīzes nodaļu vadītāja. Savas zināšanas regulāri papildina Eiropas ( ERA- EDTA) un Amerikas (ASN) nefrologu asociāciju rīkotajos kongresos. Ir Latvijas Nefrologu asociācijas biedre.