ru lv
Premium Medical kolektīvam pievienojas jauna zobārstniecības speciāliste – Sofija Gasilovska!

Premium Medical kolektīvam pievienojas jauna zobārstniecības speciāliste – Sofija Gasilovska!

Sofija specializējas smaganu un zobu profilaksē, diagnostikā un ārstēšanā. Zobārste pieņem gan pieaugušos, gan arī bērnus jau no pirmā dzīves gadiņa.

Ārste īpaši mīl strādāt ar bērniem un uzsver, ka: “Bērni ir īpaša pacientu grupa, ar kuriem ir svarīgi atrast kopīgu valodu un iegūt viņu uzticību, lai ārstēšanas process būtu laba pieredze, gan mazajam pacientam, gan arī man kā ārstam,” stāsta Sofija.

Zobārste strādā ar jaunāko aparatūru un metodoloģiju mūsdienu zobārstniecībā, kā arī rūpējas par veiksmīgas komunikācijas nodibināšanu ar pacientiem, lai zobārsta apmeklējums arī pašiem mazākajiem nesagādātu raizes, bet tieši otrādi – veicinātu uzticību ārstam un sapratni par savas veselības aprūpi.

“Zobārstniecība ir ievērojami attīstījusies pēdējos 20 gados, kas ļauj veikt procedūras maksimāli nesāpīgi. Mūsdienīgas tehnoloģijas apvienojumā ar rūpīgu ārsta darbu palīdz pat pavisam maziem bērniem aizmirst par bailēm no zobārsta kabineta!”

Zobārste specializējas dažādu anestēzijas veidu pielietošanā, tajā skaitā datoranestēzijas (STA) un slāpekļa oksīda jeb smieklu gāzes pielietošanā.

Lai turpinātu pilnveidot savas prasmes un piedāvātu augstvērtīgus un modernus zobārstniecības pakalpojumus, ārste regulāri piedalās starptautiskos kursos, semināros un konferencēs.

Ārste konsultē pacientus latviešu, krievu un angļu valodās.