ru lv
Veselība slēpjas kustībā!

Veselība slēpjas kustībā!

23. septembrī Premium Medical klīnika rīkoja saliedēšanās pasākumu saviem darbiniekiem un viņu ģimenēm – veselības pārgājienu Skrīveru pusē, pieredzējuša taku zinātāja Andžeja Reitera vadībā!

Pārgājiena laikā iepazinām Skrīveru apkārtni, Aizkraukles evaņģēliski luteriskās baznīcas vēsturi, apskatījām Aizkraukles viduslaiku ordeņpils drupas, kā arī patīkamā gaisotnē apbrīnojām gleznainās dabas ainavas un Daugavu no Aizkraukles pilskalna augstumiem. Kas gan ir kārtīgs pārgājiens bez kārtīgām pusdienām! Uz ugunskura pagatavotā gardā zupa, vērtīgās un sirsnīgas sarunas priecēja katra dalībnieka sirdi.

Kopumā tika mēroti ~ 16 kilometri lieliskā kompānijā. Arī laikapstākļi pārgājiena dienā mums bija labvēlīgi, jo todien, kad daudzās vietās Latvijā lija, Skrīveru pusē starp mākoņiem uzspīdēja arī saule un lietus uzlija tik pie pārgājiena beigām. Premium Medical vārdā pasakāmies par lieliskajām emocijām un kopīgo piedzīvojumu! Mums bija patiess prieks saņemt tik daudz pozitīvu atsauksmju par pasākumu un dot iespēju jums iepazīt jaunas vietas un atpūsties dabā. Paldies par jūsu ieguldīto darbu klīnikas izaugsmē un gaidīsim nākamo kopīgo pasākumu!