ru lv
Ilona Bagele

Ilona Bagele

Ilona Bagele ir atradusi savas balss veselības sargu - dr. Līgu Loginu, klīnikas Premium Medical otolaringoloģi (LOR) un foniatri, kura 2022.gadā medicīnas un farmācijas nozarē atzīta kā viena no izcilākajām sievietēm. Tieši Līga Logina ir operdziedātājas un viņas kolēģu balss veselības sargātāja.

“Dr. Līga Logina opersolistiem ir galvenais ārsts! Sirsnīga, pretimnākoša, gatava palīdzēt vienmēr jebkādā jautājumā. Visnoderīgākais padoms, ko esmu saņēmusi no dr. Līgas – ieklausīties sevī un vienmēr sekot līdzi savai veselībai,” – stāsta Ilona Bagele.

Līga Logina jau kopš 2008. gada sadarbojas ar Latvijas Nacionālo operu un baletu, Latvijas Nacionālo teātri, Latvijas Radio kori, Rīgas Doma kora skolu, Liepājas teātri, dažādiem vokālajiem ansambļiem un kolektīviem, rūpējas par talantu basu un balss saišu veselību. Līga Logina ir viena no retajiem foniatriem Latvijā. Foniatrija jeb balss un balss saišu ārstēšana ir nozare, kur vienā pusē ir vokālā māksla, bet otrā – medicīna. Foniatram svarīgākā kompetence ir iejūtība, mākslinieku psiholoģijas saprašana un izcila spēja sajust otru cilvēku.

“Premium Medical klīnika ir piemērota vieta tik aizņemtam cilvēkam, kā es. Novērtēju, ka speciālisti operatīvi iesaistās un meklē risinājumu manai problēmai. Uzreiz varu apmeklēt ārstu, rast atbildes, jo bieži nezinu, kad būšu Rīgā, kad Daugavpilī,” – atklāj operdziedātāja Ilona Bagele.

Premium Medical klīnikas filozofija balstās pārliecībā, ka modernās medicīnas tehnoloģijas nevar aizstāt uzticības pilnas attiecības starp pacientu un ārstu.