ru lv
Intars un Zanda Rešetini

Intars un Zanda Rešetini

Viens no labas veselības nosacījumiem ir regulāras pārbaudes arī brīžos, kad nekas nekaiš. Paņemt pauzi no ikdienas steigas un parūpēties par savu veselību, uz klīniku Premium Medical bija devies Dailes teātra aktieris Intars Rešetins.

Intars: “Dzīves skrējienā mēs bieži vien par sevi aizmirstam, tāpēc vajag reizi gadā ieplānot šādu vispārējo apskati. Mēs jau pie ārstiem parasti ejam tikai tad, kad kaut kas sāp, tāpēc ir tik svarīgi ieplānot laiku sev un iziet tādu kā profilaktisku “tehnisko apskati”. Tas ir ērti un ātri – nevienā brīdī nav jāgaida rindā, visi speciālisti un pakalpojumi ir vienuviet Rīgas centrā”.

Profilaktiskas veselības pārbaudes ir ieteicamas visai ģimenei, jāparūpējas ne tikai par sevi, bet arī par saviem mīļajiem. Uz klīniku Premium Medical Intars atveda arī savu sievu un divu meitu māmiņu – Zandu Zariņu Rešetinu. Zanda ir profesionāla fitnesa trenere un maratoniste, tāpēc zina, cik svarīgi ir sekot līdzi savai pašsajūtai un piekopt veselīgu dzīvesveidu ik dienas.

Intars: “Mana sieva nupat piedalījās Lattelecom Rīgas maratonā, sagatavošanās process un pats maratons rada ļoti lielu slodzi organismam, kas būtiski ietekmē tā fizisko veselību un reizēm pat nodara tam pāri. Profilaktiska veselības pārbaude ir tieši laikā – varam paskatīties, cik daudz organisms ir cietis lielās slodzes dēļ un izvērtēt, kā visefektīvāk atjaunot spēkus”.

Zanda: “Lai arī pēc distances jutos lieliski, nolēmu iziet komplekso veselības pārbaudi - Check-up sievietēm. Tā ir lieliska programma, kur pāris dienu laikā vari iziet visas pārbaudes un ārstus, operatīvi saņemt rezultātus e-pastā vai īsziņā. Viss, kā 21.gadsimtā pienākas”.

Intars un Zanda ir parūpējušies arī par to, lai viņu bērniem būtu pieejama tikpat kvalitatīva medicīniskā aprūpe, tāpēc, klīnikā Premium Medical abām meitām ir noformēta Primārās aprūpes karte bērniem.

Zanda: “Nav iespējams paredzēt, kad bērns saslims, tāpēc esam iegādājušies bērnu aprūpes kartes, lai nepieciešamības gadījumā varam ātri tikt pie savas dakterītes. Bērna slimošana vecākiem vienmēr sagādā daudz satraukuma un raizes, tāpēc noder arī tas, ka varam piezvanīt uz Premium Medical un saņemt norādes telefoniski. Ir patīkami apzināties, ka ir pie kā vērsties, kad jūtamies slikti! Atvieglo dzīvi arī tas, ka nekad nav ilgi jāgaida pieraksts – es vienmēr varu tikt pie vajadzīgā ārsta ar bērniem. Ja mums pašiem bērnībā bija bail no dakteriem baltajos halātos, tad šeit bērniem noteikti nerodas tādas sajūtas”.

Rešetinu ģimene ir patstāvīgi klīnikas Premium Medical klienti, un atzīst, ka to ir izvēlējušies ne tikai zinošu ārstu un ērtas atrašanas vietas dēļ, bet arī serviss ir nospēlējis svarīgu lomu – “Mums patīk sniegto pakalpojumu līmenis klīnikā – viss vienmēr saskaņots un pielāgots. Arī personāla attieksme ir fantastiska – vienmēr izturas laipni un ar sapratni, to mēs ļoti novērtējam un mūsu dzīves kvalitātei tas ir ļoti svarīgi”.