lv
Klīnika Premium Medical atbalsta Bored of Borders ekspedīciju The Slowest Way to Rio

Klīnika Premium Medical atbalsta Bored of Borders ekspedīciju The Slowest Way to Rio

Klīnika Premium Medical ir par to, lai mums vienmēr būtu iespēja piepildīt savus sapņus, un kas tad, ja ne laba veselība ir svarīgākais, lai mēs to varētu? Tādēļ Premium Medical atbalsta bezbailīgo latviešu Kārļa un Ginta jaunāko ekspedīciju The Slowest Way to Rio, kuras laikā ceļotāji ir apņēmušies mērot 6000 km garu ceļu pa Atlantijas okeānu no Namībijas Āfrikā uz Riodežaneiro Brazīlijā, kur šovasar notiek Vasaras Olimpiskās spēles.

Pieredzējušie ceļotāji okeānā dosies bez motora, burām un pavadošā sastāva, paļaujoties tikai uz saviem spēkiem. Laivā atradīsies tikai Kārlis un Gints, kuri airēs pēc iepriekš izstrādāta grafika – divas stundas airē, divas atpūšas – un tā 100 dienas, kurās puiši apņēmušies veikt 6000 km garo jūras ceļu.

Premium Medical aicināja Bord of Borders ciemos, lai veiktu pamatpārbaudes un pārliecinātos par vispārējo veselības stāvokli pirms došanās garajā ceļā. Savukārt, lai Kārlim un Gintam trīs mēnešus garajā ceļā pa rokai būtu viss nepieciešamais, Premium Medical sagādāja šādam ceļojumam nepieciešamo medikamentu krājumu – tos ciešā sadarbībā ar profesionāliem burātājiem atlasīja Premium Medical speciālisti.

Lūk, ko Kārlis stāsta par pirmo pieredzi Premium Medical:“ Esam šeit pirmoreiz un iespaids ir negaidīts – klīnikā ir tik netipiski klusu, mājīgi un mierīgi. Atmosfēra visapkārt ir tik harmoniska, ka brīžiem aizmirsti, ka atrodies veselības pārbaudes iestādē un būtu jāsatraucas – šeit tas vienkārši nav iespējams. Esam ļoti pateicīgi Premium Medical par sniegto atbalstu, gan pārbaudot mūs, gan sarūpējot medikamentus – zinām, ka tas nebija nemaz tik vienkārši, jo daudzi no tiem nav pieejami Latvijā, tādēļ jo īpaši priecē, ka klīnikas speciālisti palīdzēja gan izvēlēties nepieciešamos medikamentus, gan arī laikā tos sarūpēja.”

Bord of Borders līdz šim jau ir veikuši vairākas izaicinājumiem pilnas ekspedīcijas, tostarp pirms diviem gadiem ziemā ar riteņiem mērojot teju 3000 km garo ceļu no Rīgas uz Sočiem (nobraucot ap 165 km dienā), kur notika pagājušās Ziemas Olimpiskās spēles. Premium Medical apbrīno Kārļa un Ginta spēju neapstāties pie sasniegtā un turpināt sevi izaicināt un tic, ka puišiem noteikti izdosies arī šoreiz! Lai labs ceļavējš!