ru lv
Laura Ikauniece- Admidiņa

Laura Ikauniece- Admidiņa

Latvijas slavenā vieglatlēte Laura Ikauniece-Admidiņa ir pārliecināta, ka regulāras kopējā veselības stāvokļa pārbaudes ir neatsveramas ikvienam. Klīnikā “Premium Medical” sportiste izgāja komplekso programmu “Check Up” sievietēm un dalās savos iespaidos:

“Tā kā mana galvenā nodarbošanās ir sports, bieži nākas izjust lielu fizisko slodzi. Katru dienu treniņi ilgst līdz pulksten trijiem, ir iespējama pārpūle un traumu gūšana. Tieši tāpēc profesionāli sportisti iziet pilnu izmeklēšanu vismaz reizi gadā, vajadzības gadījumā - arī biežāk. Sarežģītā treniņu un sacensību grafika dēļ man dažkārt nav viegli ieplānot izmaiņas savā ikdienas rutīnā, tādēļ es novērtēju vienu no lielākajām priekšrocībām, ko sniedz klīnika “Premium Medical” – komfortu (pašai savs menedžeris, kas organizē programmu, visi speciālisti ir atrodami vienā klīnikā Rīgas centrā un ir iespējams pieteikt vizītes sev ērtā laikā).

Pēc savas pieredzes zinu, ka kompleksā veselības pārbaude klīnikā Premium Medical aizņem maz laika, to iespējams iziet pat vienā dienā. Ņemot vērā manu aizņemtību, tika sastādīts individuāls apmeklējumu grafiks. Tas tiešām bija lieliski! Katrs speciālists pieņēma konkrētā laikā, viss process klīnikā tika precīzi un skaidri organizēts, kā arī vēlos īpaši uzsvērt pieklājīgo un rūpīgo attieksmi pret pacientu.

Patīkami, ka pēc pārbaudes beigām katrs speciālists sniedz konkrētus un izsmeļošus padomus un ieteikumus. Tas ir īpaši svarīgi, ja gadījumā ir nepieciešami papildus izmeklējumi. Manā gadījumā izmeklējums bija vairāk profilaktisks, taču tuvākā pusgada laikā es varu neuztraukties un neveikt papildus diagnostikas. Protams, šādas veselības pārbaudes ir nepieciešamas. Tās sniedz iespēju uzzināt par sava organisma veselības stāvokli un laicīgi atklāt problēmas.

Ārī nākamgad es noteikti atkārtošu sieviešu “Check Up”. Pirmkārt, jebkurā gadījumā ir nepieciešams zināt sava organisma kopējo veselības stāvokli, otrkārt - lai pārliecinātos, vai nav nekādu negatīvu izmaiņu.”