ru lv
Mārtiņš Sirmais

Mārtiņš Sirmais

Restorāna “3 Pavāru Restorāns” šefpavārs

Pastāvīga veselības stāvokļa uzraudzība ir svarīga ne vien sportistiem, bet arī “mierīgāku” profesiju pārstāvjiem, it īpaši, ja ikdienā nākas saskarties ar kaitīgu ieradumu sekām. Klīnika Premium Medical specializējas preventīvajā medicīnā, tāpēc tika izstrādātas uz dažādām vajadzībām orientētas Check-Up kompleksās veselības pārbaudes programmas. Vienu no tām – Check-Up smēķētājiem – izvēlējies viens no pazīstamākajiem Latvijas pavāriem Mārtiņš Sirmais. 

Būdams smēķētājs, Mārtiņš Sirmais apzinājies ar veselību saistītos riskus un aprīlī devies uz Premium Medical, lai gūtu skaidru priekšstatu par savu veselību. Viņam tika veikta padziļināta plaušu un sirds darbības pārbaude, asinsvadu doplerogrāfija, ehokardiogrāfija, veloergometrijas tests un visu vitālo rādītāju pārbaude. Pēc analīžu saņemšanas Mārtiņš devās pie pneimonologa-alergologa, kurš izskaidroja, ko nozīmē viņa iegūtie rādītāji, un konsultēja par to, kas būtu veicams veselības stāvokļa uzlabošanai. No klīnikas pavārs devies ar smaidu un atzinis:

“Tā ir nenovērtējama atslodze gandrīz četrdesmitgadīgam profesionālim, kas veltījis lielu daļu dzīves savam sirdsdarbam, iziet visas svarīgākās medicīniskās pārbaudes, kuras īpaši paredzētas smēķētājiem, un konstatēt, ka esi diezgan vesels pēc visiem sev pāri darītajiem gadiem.”

Pateicoties pieredzējušiem ārstiem un ērtajam apmeklējumu grafikam, visas pārbaudes tika veiktas dažu dienu laikā. Saņemtie rezultāti tiek apspriesti konsultācijā pie dotās Check-Up programmas atbildīgā ārsta, kas programmas laikā cītīgi sekojis pārbaudēm un spēj piedāvāt optimālākos ieteikumus veselības uzlabošanai vai nepieciešamības gadījumā – ārstēšanu. 

“Serviss un profesionalitāte atbilst klīnikas vārdam PREMIUM!”