ru lv
Natālija Jansone

Natālija Jansone

Iedvesmojoties no klīnikā pavadītā laika, lai veiktu komplekso Check up veselības pārbaudi, latviešu modes dizainere Natālija Jansone ir radījusi tērpus Premium Medical klīnikas personālam. Tērpus raksturo N.Jansones dizaina neatņemami elementi – augstākās kvalitātes audumi, rāmi toņi un klasiski eleganti silueti.

N. Jansone uzsver, ka, radot Premium Medical formas tērpu dizainu, svarīgākais ir bijis tērpos atspoguļot klīnikā sajusto atmosfēru.“Jau ienākot klīnikā, biju pārsteigta par mieru un harmoniju, kas te valda. Šeit nav vietas bailēm un steigai, ar ko mums ierasti saistās medicīnas iestādes. Visapkārt ir tik kluss, gaišs un mierīgs, un klīnikas darbinieki katru pacientu satiek kā senu draugu – ar siltu smaidu un sirsnību, liekot ikvienam justies īpašam. Savukārt speciālistu attieksme izmeklējumu laikā – patiesa ieklausīšanās un uzmanība pret katru detaļu – norāda uz biznesa orientētu pieeju darbam – es redzu, ka šeit ciena klientu un viņa laiku. Šo unikālo savienojumu – draudzīgu, ģimenisku atmosfēru ar lietišķu profesionalitāti – vēlējos ietvert arī tērpos. Neuzskatu tās par uniformām, bet gan drīzāk tērpiem sajūtu radīšanai,” stāsta Natālija Jansone.

Kopā ar Premium Medical klīniku ar Natālijas Jansones radītiem tērpiem darbam lepojas arī aviokompānija airBaltic, restorāns Vincents, banka Citadele, viesnīca Neiburgs un citi uzņēmumi.