ru lv
Aleksandrs Samoilovs

Aleksandrs Samoilovs

Nesen klīnikā Premium Medical viesojās viens no Latvijas titulētākajiem pludmales volejbolistiem Aleksandrs Samoilovs, veicot komplekso veselības pārbaudi “Check-up”. Šādas programmas preventīvajā medicīnā tiek izmantotas, lai savlaicīgi un precīzi noteiktu gan jau esošās veselības problēmas, gan pastāvošos veselības riskus un tos efektīvi novērstu. Regulāras profilaktiskas veselības pārbaudes ir viens no priekšnosacījumiem, kādēļ attīstītākajās valstīs, kur “Check-up programmas” ir daļa no cilvēku ikdienas veselības aprūpes, iedzīvotāju ilgums pārsniedz Latvijas iedzīvotāju ilgumu pat par 10-20 gadiem.

Aleksandrs Samoilovs atzīst, ka par kompleksu veselības pārbaudi bija domājis jau kādu laiku, un pēc olimpiskās sezonas noslēguma bijis īstais brīdis ieceri īstenot. Pēc pārbaudes sajūtas ir patīkamas – tā kā medicīnas iestādes Aleksandrs neapmeklē bieži, bija zināmas bažas par iespējamām problēmām, taču pēc apskates tās nav attaisnojušās un ir patīkami apzināties, ka nebūs nepatīkamu pārsteigumu visnepiemērotākajos brīžos.


“Izvēlējos “Premium Medical”, pirmkārt, klīnikas ērtās atrašanās vietas dēļ. Tā kā tā atrodas pašā centrā, man bija viegli ieplānot vizītes pie
ārstiem savā dinamiskajā ikdienā. Bija svarīgi, lai varu rēķināties ar precīziem ārstu apmeklējumu laikiem, lai viss noritētu pēc grafika un nebūtu neplānoti jāgaida rindās, kā tas mēdz gadīties citur, pat pierakstoties uz konkrētu laiku. Premium Medical man nekad nenācās gaidīt,” stāsta Aleksandrs.

A.Samoilovs ir apmierināts arī ar saņemto apkalpošanu, atzīstot, ka tā ir bijusi augstākajā līmenī: “Par veselības aprūpi esmu gatavs samaksāt vairāk, ja varu būt drošs, ka saņemšu augstu servisu un varēšu atrisināt problēmas ātri. Daudz ceļoju un reti esmu mājās, tādēļ novērtēju ātru pakalpojuma pieejamību – ja varu ātri sagaidīt savu vizīti, pavadīt tieši tik laika, cik paredzēts, un apvienot apmeklējumu ar citām ikdienas gaitām. Patīkami pārsteidza arī mierīgā, harmoniskā atmosfēra klīnikā. Pavadot klīnikā vairākas dienas, sapratu, ka to panāk ar veiksmīgu iekšējo “loģistiku”, prasmīgi organizējot cilvēku plūsmu.”

“Premium Medical” ir līdere profilaktiskās veselības pārbaudes programmu īstenošanā Latvijā un specializējas tieši profilaktiskajā medicīnā. Klīnika piedāvā vairākus “Check-up” programmu veidus atkarībā no pacienta individuālajām vēlmēm, vajadzībām un dzīvesveida. Katra programma tiek veidota individuāli, un tās norisei līdzi seko ģimenes ārste, medicīnas zinātņu doktore Roza Džamaldajeva.