ru lv
Samanta Tīna

Samanta Tīna

Mūsdienu strauji mainīgajā pasaulē būtiska loma ir efektīvai laika plānošanai, tomēr ikvienam no mums kaut reizi dzīvē ir nācies saskarties ar laika trūkumu. Jūs taču atzīsiet, ka pastāv vērtības, uz kuru rēķina taupīt laiku nedrīkst, veselība ir viena no tām. Kā tad iespējams apvienot pilnvērtīgas rūpes par veselību ar dinamisku dzīvesveidu? Klīnika Premium Medical piedāvā risinājumu – mēs pielāgojamies Jūsu grafikam, nevis otrādi! Šādu pieeju ir atzinuši daudzi mūsu klīnikas klienti, kuri novērtē savu laiku un veselību. Viena no pašmāju slavenībām – talantīgā dziedātāja Samanta Tīna, nu jau mūsu pastāvīgā kliente – ir viena no viņiem!

Uzstāšanās, izbraucieni, filmēšanās un piedalīšanās dažādos projektos viennozīmīgi aizņem daudz laika, taču tā ir dziedātājas sirdslieta, kurai viņa ar prieku nododas. “Ikdienas skrējiens šad tad iegrožo, tāpēc rūpes par savu veselību uzticu klīnikai Premium Medical – iestādei, kura var pielāgoties katra grafikam, lai netiktu kavētas profilaktiskās apskates un nepieciešamības gadījumā būtu iespējams saņemt tūlītēju palīdzību.”

Dziedātāja atzīst, ka viņas telefonu kontaktu sarakstā ir visuzticamākā ārsta – klīnikas ģimenes ārstes Gerdas Lielauses – telefona numurs. “Esmu priecīga, ka man ir ārsts, kuram varu uzticēties un lūgt padomu attiecīgos brīžos arī atrodoties ārpus Latvijas. Paldies viņai par to!”

Tāpat Samanta uzsver arī komforta svarīgumu: “Ir ļoti svarīgi, lai atmosfēra un komforts medicīnas iestādē rada patīkamas sajūtas, ievieš mieru un uzticību. Klīnikā Premium Medical man ne reizi nav bijusi sajūta, ka esmu atnākusi uz medicīnas iestādi! Tā ir gaiša, saulaina vieta ar patīkamu, smaidīgu personālu, kas ir ieinteresēts palīdzēt, izprast ārstēšanu un ieteikt pašu labāko attiecīgajā situācijā. Vienu es zinu – šeit mani vienmēr mīļi gaidīs un palīdzēs!”

Ir svarīgi atrast speciālistus, kuriem uzticēties, taču ne mazāk svarīgi ir sekot līdzi savai veselībai ikdienā, tam piekrīt arī dziedātāja: “Visapkārt ir iespējas rūpēties par savu veselību – daudzveidīgs un veselīgs uzturs, dažādas fiziskās aktivitātes, būt " zaļi domājošiem un dzīvojošiem", tas jau šodien ir kā tāds trends. Labs trends, kad Tev ir iespēja izvēlēties kādu no dažādām piedāvātajām opcijām, kā būt veselīgākam!”