ru lv
Sergejs Jēgers

Sergejs Jēgers

Laika ekonomija mūsdienīgiem cilvēkiem vairs nav nekas svešs. Taču tai nav jākļūst par iemeslu savas veselības atstāšanai novārtā. Par veselības aprūpi, kad katra minūte ir svarīga, un savu pieredzi klīnikā Premium Medical stāsta latviešu operdziedātājs, kontrtenors Sergejs Jēgers:

“Mans ikdienas grafiks vienmēr ir pārpildīts – mēģinājumi, koncerti, dažādi darbi… Ņemot to vērā, es nevaru atļauties gaidīt rindā pie ģimenes ārsta, tad dažus mēnešus līdz pieņems attiecīgais speciālists. Taču aizmirst par savu veselību un pašsajūtu arī nav piemērots variants.

Sev kā patīkamu pārsteigumu atklāju Check-up programmu klīnikā Premium Medical. Pateicoties šai programmai, es varēju vien četru stundu laikā iziet visas nepieciešamās pārbaudes, operatīvi saņemt veselu mapi ar rezultātiem un to skaidrojumiem, kā arī turpmākām norādēm. Tas nozīmē, ka gadījumā, ja tiek atklāta kāda slimība, uzreiz var sākt ārstēšanos.

Lai arī nemēdzu apmeklēt medicīnas iestādes ar prieku, kopš Premium Medical viss mainījās, it īpaši pateicoties burvīgajai ģimenes ārstei Rozai Džamaldajevai, kura atradīs īpašu pieeju katram savam pacientam. Check-up programmu iesaku iziet jebkuram, neatkarībā no vecuma vai izvēlētās profesijas, lai katrs varētu būt pārliecināts, ka ar veselību viss ir kārtībā.

Ne mazāk svarīgs faktors ir arī konfidencialitāte. Uz visiem kabinetiem pavada menedžeris, ne pirms ne pēc manis gaitenī nav rindu. Tas norāda uz lielisku darba organizēšanu. Tagad es atkal varu atgriezties savā ikdienas rutīnā ar īpaši pozitīvām emocijām, jo zinu, ka esmu vesels.”