ru lv
Signe Meirāne

Signe Meirāne

Divu bērnu māmiņa, kulinārijas eksperte, pavārgrāmatu autore

Viena no Premium Medical prioritātēm ir mūsu pacientu komforts, un īpašu uzmanību mēs pievēršam savu mazāko apmeklētāju komfortam un labsajūtai. Lai ārsta baltais halāts bērniem neradītu bailes, mēs veidojam attiecīgu vidi, kurā bērns var justies drošs, kā arī izvēlamies labākos profesionāļus, kuri izprot bērna vajadzības.

Arī slavenā ēdienu eksperte Signe Meirāne, rūpējoties par savu meitu veselību, pārliecinājusies, cik svarīgi ir jau no mazotnes mācīt bērnam atbildīgi attiekties pret savu veselību.

“Es esmu cilvēks, kam ir svarīgi regulāri apmeklēt ārstu, bet kādreiz tas tā nebija, jo man to nemācīja. Agrāk mēs ārstus apmeklējām tikai tad, kad kaut kas bija noticis vai vismaz likās, ka ir noticis. Vienreiz, kad devos uz pārbaudi, meitiņas man pajautāja, kāpēc es eju. Viņas domāja, ka man kaut kas noticis, bet es paskaidroju, ka tā cilvēkam ir jārūpējas par sevi. Tajā pašā dienā es padomāju un sapratu, ka ir laiks arī viņas radināt pie tā, ka katru gadu ir jāveic profilaktiskas veselības pārbaudes. Ne tikai vecākiem cilvēkiem, bet visiem, arī bērniem.

Tā kā viena no meitām ir ļoti bailīga, ārsta apmeklējums ir izaicinājums, jo pat piliens acī tiek uztverts kā kaut kas ļauns, tāpēc man svarīgi bija atrast vietu, kurā viņas abas jutīsies ērti, kur būs miers, neviens netrokšņos, nesteigsies un neradīs lieku stresu. Tāpēc izvēlējos plānotajām ikgadējām apskatēm tieši Premium Medical, kur var iziet visas nepieciešamās pārbaudes vien dažos apmeklējumos.

Šī bija pirmā reize, kad veicu ikgadējo pārbaudi ar meitām, un tagad es labi saprotu, pie kādiem ārstiem bērnam obligāti jāiziet apskate. Viss pateicoties atsaucīgajam Premium Medical personālam, kas visu smalki izskaidroja! Tāpat atsevišķi vēlos pieminēt acu ārsti – viņa bija tik lieliska, ka meitenes vēl ilgi par viņu runāja, savukārt bērnu medmāsa ar lielo pieredzi paveica neiespējamo – ar pacietību un sapratni, mēģinot vairākas reizes, ja ar pirmo neizdevās.

Profilaktiskā pārbaude klīnikā Premium Medical kļūs par ikgadēju nepieciešamību gan man, gan meitām, jo nav nekā svarīgāka par rūpēm par savu veselību, un es vēlos to iemācīt viņām jau no mazotnes. “

Paldies par jaukajiem vārdiem!