ru lv
Aļona Ostapenko

Aļona Ostapenko

Veselība – tā nosaka tik daudz: dzīves kvalitāti, labsajūtu, spējas. Viens no efektīvākajiem veselības monitoringa un slimību profilakses veidiem ir kompleksā veselības pārbaude Check Up.

Lūk, ko par to saka Latvijas vadošā tenisiste, Aļona Ostapenko:
“Sportistiem ir svarīgi sekot līdzi savai veselībai, it īpaši – cītīgi pārbaudīt sirdsdarbību, jo sirds tiek regulāri noslogota. Man vispārīgās veselības pārbaude Check Up vismaz reizi gadā ir nepieciešamība. Mana dzīves ritma, treniņu un sacensību dēļ man jābūt pārliecinātai, ka esmu pilnībā vesela. Taču iziet šādu procedūru būtu vērts katram cilvēkam.

Neskatoties uz to, ka katras medicīniskās pārbaudes laikā izjūtam nelielu uztraukumu, klīnikā Premium Medical jutos ļoti komfortabli. Atsaucīgs personāls, lieliski speciālisti, absolūta anonimitāte un ļoti patīkami apstākļi vispār. Es pirmo reizi sastopos ar tādu pakalpojumu kā pilna veselības pārbaude dažu dienu laikā, kad visi speciālisti ir vienā vietā un nav nepieciešamības braukāt pa dažādām medicīnas iestādēm. Tāpēc, protams, esmu ļoti priecīga, ka varēju iziet komplekso pārbaudi Check Up klīnikā Premium Medical, un noteikti ieteikšu šo procedūru saviem tuvākajiem.