ru lv
Aminata

Aminata

Klīnikas Premium Medical klientu starpā arvien populārākas kļūst dažādas Check-up programmas. Jaunā un talantīgā dziedātāja Aminata dalās savās domās par veselības pārbaudēm un savu pieredzi, izejot Check-up programmu mūsu klīnikā.

"Es uzskatu, ka ir ļoti svarīgi regulāri rūpēties par savu veselību – apmeklēt ārstu reizi gadā vai pat biežāk. Kad jau ir parādījušās nopietnas sūdzības, atveseļošanās var ieilgt un dārgāk izmaksāt. Šādas profilaktiskās pārbaudes ļauj laicīgi novērst slimību attīstību un rūpēties par veselību normālā režīmā "- saka Aminata. "Man gan ir jāatzīst, ka ikdienā es pati šādas pārbaudes veicu reti, parasti tikai tad, ja kāds cits ārsts mani nosūta veikt analīzes vai kādu izmeklējumu. Domāju, Check-up programma ir lielisks sākums šī paraduma mainīšanā."

Aminata arī salīdzināja attieksmi pret profilaktiskām veselības pārbaudēm starp vietējiem iedzīvotājiem un situāciju ārzemēs - "Man ir daudz draugu, kuri dzīvo ārzemēs, un viņi pret šādām pārbaudēm attiecas pavisam citādāk. Pirmkārt, viņi pārbaudes veic katru gadu un negaida, kamēr kaut kas sāks sāpēt. Profilaktiskās pārbaudes un analīžu nodošanu viņi neuzskata par kaut ko īpašu. Otrkārt, viņi ir informēti par to, kam ir nepieciešams pievērst uzmanību, teiksim, atkarībā no gadalaika. Piemēram - es nezināju, ka man varētu būt kādu vitamīnu trūkums, es par to vispār nekad nebiju aizdomājusies. Savukārt, mani ārzemju draugi zina, ka kaut kas var organismam trūkt, un nekavējoties dodas uz pārbaudi.”

Jaunā dziedātāja iesaka ikvienam padomāt par to, cik daudz noslēpumu ir mūsu ķermenī un iesaka iziet profilaktisku Check-up pārbaudi savām zināšanām un interesei - "Man tiešām patika pārbaudes programma, jo es tik daudz uzzināju par sevi! Pat sagribējās atvest uz klīniku savus radiniekus, lai arī viņi varētu iziet Check-up pārbaudi, nodot nepieciešamās analīzes un vairāk iepazīt sevi. Tas neprasa daudz laika - pāris dienās var veikt visus izmeklējumus un uz vietas nodot arī analīzes. Plus, pavadīt laiku klīnikā ir patīkami, šeit ir laba atmosfēra, nomierinošs interjers, draudzīgs un pieklājīgs personāls. "