lv
Bērnu zobārsts Rīgā – zobu un sakņu kanālu ārstēšana, sakodiena korekcija

Bērnu zobārsts Rīgā – zobu un sakņu kanālu ārstēšana, sakodiena korekcija

Premium Dental ir zobārstniecība Rīgā, kur augstākās kvalitātes zobārstniecības pakalpojumus var saņemt visa ģimene un jūsu labsajūta tiek likta pirmajā vietā. 

Bērnu zobārstniecība, ir īpašs virziens medicīnā. Darbs ar bērniem prasa īpašu, delikātu pieeju un augstu profesionalitāti. Mūsu bērnu zobārsts palīdzēs jūsu mazulim spēļu formā adaptēties videi, parādīs, ka ārstēšana nenozīmē sāpes un diskomfortu, izveidos pareizas asociācijas ar ārsta tēlu un parādīs, ka zobārsts var būt draugs. Pirmā vizīte pie zobārsta ir vēlama līdz ar pirmo piena zobu parādīšanos – jo agrāk mazulis iepazīsies un pieradīs pie zobārsta kabineta, jo vieglāk būs iespējams veikt zobārstniecības manipulācijas, pēc vajadzības, nākotnē.

Sistemātiska bērnu zobārsta apmeklēšana var novērst zobu bojāšanos, ne tikai diagnosticējot kariesu agrīnā stadijā, bet arī profilaktiski piemeklējot atbilstošu mutes dobuma kopšanu atbilstoši vecumam, iemācot pareizu zobu tīrīšanas tehniku.

Ja tomēr zobu ārstēšana ir jāveic, pret to ir jāattiecas tik pat rūpīgi kā pret pastāvīgo zobu ārstēšanu, tomēr jāsaprot, ka tā atšķiras divu galveno iemeslu dēļ:

  • Jaunā pacienta vecums, kuram nepieciešama pareiza psiholoģiska sagatavošana ārstēšanai, adaptācija. Bērnam klīnikā ir jājūtas droši un jāuzticas ārstam;
  • Anatomiskās piena zobu īpašības, kuru dēļ ir jāievēro īpaša piesardzība ārstēšanas laikā, lai neskartu zoba nervu, kas izskaidrojams ar to, ka piena zobiem salīdzinoši ar pastāvīgajiem ir daudz lielāka zoba pulpas kamera. Šīs īpatnības dēļ kariozais bojājums var progresēt daudz ātrāk un veidoties zoba nerva iekaisums – pulpīts, kas rada zobu sāpes tāpat kā pastāvīgajos zobos.

Zobu ārstēšanu mūsu klīnikā veicam pēc mūsdienīgiem standartiem, izmantojot mūsdienīgu aprīkojumu un kvalitatīvus materiālus, lai ārstēšana noritētu komfortabli anestēzija tiek veikta ar bezinjkecijas ierīci Wand STA.

Pakalpojumi, ko veic Premium Dental zobārsts Rīgā:

  • Diagnostika un profilakse;
  • Zobu ārstēšana;
  • Zobu ekstrakcija.