ru lv
Diagnostiskie izmeklējumi pie acu ārsta

Diagnostiskie izmeklējumi pie acu ārsta

Svētkos un dzimšanas dienā ir ierasts novēlēt laimi un labu pašsajūtu. Veselība – tā ir vērtīga dāvana, kuru jāsargā. Viena no svarīgākajām lietām ir redze. Tāpēc ikvienam ir jāizveido ieradums, ka regulāri jāapmeklē acu ārsts. Medicīnas klīnikas “Premium Medical” oftalmologi ir gatavi sniegt konsultācijas un nozīmēt ārstēšanu. Mūsdienīgais aprīkojums ļauj atklāt novirzes jau slimības agrīnā stadijā. Jo ātrāk slimība tiek atklāta, jo vieglāk ar to tikt galā. Pēc tam kad ir veikti rūpīgi izmeklējumi un noteikta diagnoze, mūsu klīnikas acu ārsts ķersies pie pacienta ārstēšanas.

Diagnostika – pastāv dažādas metodes

  1. Viziometrija. Redzes asums tiek noteikts, izmantojot speciālas tabulas.
  2. Perimetrija. Pārbauda redzes lauku, lai diagnosticētu glaukomu. Ar šādu metodi var arī noteikt tīklenes, redzes nerva darbības traucējumus.
  3. Refraktometrija. Oftalmologs novērtē redzes sistēmas spēju lauzt gaismas starus. Metode palīdz diagnosticēt “tuvredzību” vai “tālredzību”.
  4. Tonometrija. Acs iekšējā spiediena mērīšana. Izmeklējumu var veikt divos veidos: ar speciālu svariņu palīdzību vai bezkontakta veidā.
  5. Aberometrija. Procedūra sniedz iespēju atklāt redzes sistēmas traucējumus un turpmāk maksimāli precīzi veikt lāzera korekciju.
  6. Optiskā koherences tomogrāfija. Metode diagnosticē acs apvalka onkoloģiju, atklāj asinsizplūdumu, plīsumu un tūskas riskus. Izmeklējums palīdz acu ārstam atklāt iekaisuma procesus un patoloģijas.
  7. Pahimetrija. Tiek mērīts radzenes biezums. Procedūra ir obligāta gatavojoties refrakcijas operācijai, kā arī pēcoperācijas periodā.

Klīnikas “Premium Medical” piedāvājumā ir diagnostika, kuru veiks acu ārsts, kā arī kvalificētas palīdzības sniegšana. Mūsu oftalmologs sniegs Jums konsultāciju un atbildēs uz jautājumiem. Pirmreizējā pieņemšana un nepieciešamo diagnostikas metožu noteikšana aizņems tikai 30 minūtes. Medicīnas centrā Jūs gaida kompetenti speciālisti, visjaunākais aprīkojums un sirsnīga uzņemšana.

Piedzimstot mēs skatāmies uz apkārtējo pasauli ar sajūsmas pilnām acīm. Šķiet, ka bērnībā krāsas bija spilgtākas un piesātinātākas. Novecojot mūsu acis nogurst no stresa. Parādās redzes sistēmas saslimšanas risks. Palīdzēsim mūsu acīm palikt veselām, lai tās turpinātu redzēt visu apkārtējo precīzi konturētu un spilgtās krāsās. Un “Premium Medical” palīdzēs Jums!