ru lv
Kā pasargāt  sevi no gripas aukstajā sezonā

Kā pasargāt sevi no gripas aukstajā sezonā

Ik gadu rudens un ziemas sezonā visā valstī tiek novēroti gripas infekcijas uzliesmojumi. Problēma ir infekcijas aktīvajā nodošanā no inficētā cilvēka citiem. Gaisa inficēšanās veids noved pie tā, ka pat parasta saruna ar cilvēku, kuram ir viegla saslimšanas forma, veicina inficēšanos. Savlaicīga vakcinācija pret gripu ir lielisks veids pasargāt sevi no slimības visas aukstās sezonas garumā.

Vakcinācija: priekšrocības

Pasaules veselības organizācija uzskata, ka vakcinācija ir visefektīvākais pasargāšanās veids no saslimšanām, kuras izplatās inficēšanās ceļā. Dotā pieeja slimības profilaksei sniedz šādas priekšrocības:

  • Drošība. Vakcinācija nav spējīga izraisīt pilnvērtīgo saslimšanu. Kādu laiku var tikt novēroti vājas formas simptomi. Bet vēlāk organismā izveidosies nepieciešamas antivielas, un jūs tiksiet pasargāti no gripas visu sezonu;
  • Efektivitāte. Dotā metode ir daudz efektīvāka, nekā citi ārstniecības līdzekļi. Daudzi bīstamo periodu laikā lieto vitamīnus, homeopātiju, imunomodulatorus vai izmanto tautas medicīnas līdzekļus. Tas palīdz, bet tikai vakcinācija sniegs pilnas aizsardzības garantiju;
  • Ekonomija. Ārstniecības līdzekļi mūsu laikos izmaksā dārgi. Saslimstot, jums nāksies iegādāties tos, tādēļ labāk būtu iepriekš jāparūpējas par savu veselību un saņemt vakcināciju;
  • Mierīgums. Pēc vakcinācijas jūs būsiet sagatavoti saslimšanai un varēsiet nebaidīties no sarežģījumiem.

Vakcinācija: rekomendācijas

Klīnika «Premium Medical» piedāvā tādus pakalpojumus, kā vakcinācija pret ērču encefalītu, gripu un citām saslimšanām. Mēs iesakām negaidīt epidēmijas sākumu un sagatavoties iepriekš. Lieta ir tā, ka imunitāte izstrādājas 7 dienu laikā pēc vakcīnas ievadīšanas.

Tāpat karti iesakām iziet vakcināciju cilvēkiem no riska grupām:

  • Grūtniecēm;
  • Bērniem no 6 mēnešu vecuma;
  • Cilvēkiem ar hroniskām vai izdzimtām slimībām;
  • Profesionālās riska grupas (ārsti, apkalpošanas sfēras darbinieki, skolotāji un citas profesijas, kuru ietvaros bieži jākontaktē ar citiem cilvēkiem).

Bet būtu jāatceras, ka pārējie cilvēki ir arī pakļauti saslimšanai. Tai pašai pieminētai gripai mēdz būtu vesela virkne sarežģījumu, kuri būs nepatīkami ikvienam.

Premium Medical piedāvā ērtu un nedārgu vakcināciju.

Zvaniet pa tālruni 660 111 60, 248 811 11 (tikai zvani) vai pierakstieties elektroniski uz vakcinācijas procedūru.