ru lv
Kad ir nepieciešama neirologa konsultācija Rīgā

Kad ir nepieciešama neirologa konsultācija Rīgā

Neirologs palīdz dažādu saslimšanu ārstēšanā – no galvassāpēm līdz epilepsijai. Svarīgi ir vērsties pie ārsta, konstatējot pirmās slimības pazīmes – tā ārstēšana būs efektīvāka. Par galveno neirologa darba jomu tiek uzskatīta trīszaru nerva iekaisumu, mugurkaula trūču ārstēšana. Speciālists atklāj saslimšanu, veic diagnostiku, nozīmē profesionālo ārstēšanu.

Ārstu konsultācijas pieaugušajiem ir nepieciešamas, ja ir konstatētas šādas saslimšanas:

  • epilepsija;
  • osteohondroze dažādās mugurkaula zonās;
  • atjaunošanās laiks pēc insulta;
  • Parkinsona slimība;
  • bezmiegs;
  • pazemināts vai paaugstināts asinsspiediens;
  • Alcheimera slimība.

Pieredzējis neirologs izstrādā ārstēšanas programmu, kura palīdz saslimušajam atbrīvoties no kaites. Svarīgi operatīvi vērsties pēc palīdzības pie speciālista, pretējā gadījumā problēma var pasliktināties. Neuroloģiskās saslimšanas ātri progresē, kas gadu gaitā izraisa smagas sekas.

Kā norosnās ārsta konsultācijas Rīgā

Pirmās pieņemšanas laikā speciālists noskaidro pacienta sūdzības, izpēta ambulatoro karti un informāciju par iepriekš veiktajiem izmeklējumiem. Vēlāk tiek veikta apskate, kura ļauj iegūt datus par vispārējo organisma stāvokli un nervu sistēmas darbību kopumā. Tāpat speciālists nozīmē nepieciešamas analīze.

Pēc klīnisko izmeklējumu datu iegūšanas un nepieciešamības gadījumā pēc veikto papildu pārbaužu veikšanas tiek noteikta diagnozes, tiek izstrādāts ārstēšanas plāns. Turpmāk ārstēšanas gaitā pacientam ir jāapmeklē ārsts ārstēšanas shēmas korekcijas.

Klīnikā Premium Medical strādā pieredzējuši neirologi, kuri jau ir palīdzējuši lielam skaitam pacientu. Mūsdienīgs kabinetu aprīkojums ļauj ātri veikt izmeklējumus un nozīmēt pareizo ārstēšanu. Ārsta konsultācija bērniem tiek veikt jums ērtajā laikā. Mēs pielietojam vadošās diagnostikas metodikas — CT un smadzeņu MRT, nervu ultrasonogrāfija, asinsvadu tripleksa skenēšana utml.

Neirologi ir uzkrājuši ievērojamu darba pieredzi, seko līdzi pēdējām zinātniskām izstrādēm savā darbības jomā un pastāvīgi paaugstina kvalifikāciju. Kompleksa pieeja katra slimnieka ārstēšanai ir galvenais mūsu speciālistu darba princips. Mūsu ārsti palīdzēs tikt galā ar maznozīmīgiem traucējumiem vai arī ar nopietnām saslimšanām.