ru lv
Kur atrast labu psihoterapeitu Rīgā

Kur atrast labu psihoterapeitu Rīgā

Klīnika Premium Medical ir pareizā izvēle visiem, kuri atzīst, ka veselība ir bagātība. Medicīnas centrs Premium Medical uzkata, ka modernās medicīnas tehnoloģijas nevar aizstāt uzticības pilnas attiecības starp pacientu un ārstu. Tāpat klīnika ir pareizā izvēle arī visiem tiem, kuriem ir svarīgi justies augsti vērtētiem kā klientiem. Tā ir ideāla vieta tiem, kuriem ir dārgs laiks. Par katru mūsu pacientu rūpējas klīnikas profesionālais un atsaucīgais personāls, kurš atgādina par plānotajām vizītēm un palīdz rast atbildes uz visiem ar atveseļošanos saistītajiem jautājumiem, palīdz koordinēt izmeklējumus un vizītes pie speciālistiem jums ērtā laikā, kā arī sniedz palīdzību organizējot specifiskus veselības aprūpes pakalpojumus citās medicīnas iestādēs Latvijā.

Psihoterapeita pakalpojumi Rīgā

Psihoterpija visbiežāk risina cilvēka garīgās un emocionālās problēmas. Ar psihoterapijas palīdzību ir iespēja uzlabot dzīves kvalitāti, kognitīvās un emocionālās prasmes, rast spēku, lai varētu stāties pretī dzīves izaicinājumiem. Psihoterapeits var palīdzēt risināt problēmas, kas jau ilgstoši traucē ikdienā un visticamāk problēmu pirmsākumi meklējami jau agrā bērnībā. Terapija var palīdzēt cilvēkam izprast savu personību un attiecības ar citiem, tikt skaidrībā par saviem dzīves mērķiem un patiesajām vajadzībām. Psihoterapeits palīdz cilvēkam cīnīties ar psiholoģisko diskomfortu, atbrīvoties no tā, kas viņu nomāc, atņem spēkus, traucē baudīt dzīvi.

Nepieciešamība pēc psihoterapijas pēdējā laikā pieaug, tas skaidrojams ar to, ka pēdējo gadu laikā ir bijusi ierobežota socializēšanās iespējas, kas daudziem ir mainījis arī ikdienas režīmu, kā rezultātā tas ir ietekmējis cilvēka psihoemocionālo stāvokli, savstarpējās attiecības, kā arī vispārējo veselību.

Cilvēka psihe ir tikpat reāla, kā viņa ķermenis. Ja somatiskās saslimšanas un ķermeniskas neērtības cilvēki cenšas ārstēt un novērst, dvēseles problēmu risināšanu cilvēki drīzāk atliek uz nenoteiktu laiku. Diemžēl, parasti tas vēl vairāk saasina problēmu. Ja jums ir nepieciešams labākais psihoterapeits Rīgā, viņš ir atrodams klīnikā Premium Medical. Sertificētie psihologi un psihoterapeiti sniegs nepieciešamo atbalstu,lai pārvarētu dažādas psiholoģiskās problēmas, kā arī nepieciešamības gadījumā nozīmēs piemērotāko terapiju.

Kad ir nepieciešama psihoterapeita palīdzība?

Speciālista palīdzība ir nepieciešama šādos gadījumos:

  • paaugstinātā trauksmainība un panikas lēkmes;
  • depresija un veģetatīvā distonija;
  • stress;
  • miega un ēšanas problēmas;
  • zems pašvērtējums utml.

Un tas pat tuvu nav visas situācijas, kad jums palīdzēs mūsu centra pieredzējis speciālists. Pie mums strādā tikai kvalificētie psihoterapeiti, kuriem ir liela praktiskā darba pieredze.

Psihoterapijas metodes:

  • individuālie seansi,
  • ģimenes seansi, pāru terapija,
  • grupu metodika,
  • kompleksa tehnoloģija.

Konkrētā ārstēšanas metode tiek piemeklēta pēc pirmās konsultācijas. Visa informācija, kura tiek apspriesta terapijas gaitā starp ārstu un klientu, ir konfidenciāla.

Mūsu medicīnas centrs garantē augstu pacientu apkalpošanas kvalitāti. Pastāvīgiem klientiem iespējamas atlaides.

Ja vēlaties saņemt atbalstu no pieredzējušiem psihologiem, psihoterapeitiem, pierakstīties uz konsultāciju ir iespējams ŠEIT.