ru lv
Kur veikt prostatas pārbaudi Rīgā

Kur veikt prostatas pārbaudi Rīgā

Urologa konsultācija nepieciešama, ja ir aizdomas par urīnizvadsistēmas un reproduktīvajām slimībām. Piemēram, diskomforta sajūta urinācijas laikā, sāpes nieru rajonā, kā arī erektilās funkcijas problēmas un izmaiņas vīriešu dzimumorgānos. Premium Medical klīnikas urologi Rīgā izmanto jaunākās prostatas diagnostikas un ārstēšanas metodes, kas palielina iespēju pacientiem pilnībā atgūt veselību. Mūsu speciālisti ir gatavi Jums palīdzēt visjutīgākajos medicīnas jautājumos, nodrošinot konfidencialitāti un individuālu apkalpošanu katram klientam.

Prostatīts jeb iekaisums – tas ir stāvoklis, kas var izraisīt urīnceļu funkcijas pasliktināšanos un samazinātu erekciju prostatas dziedzera iekaisuma dēļ. Pacients var saskarties ar paaugstinātu temperatūru, izmainītām urīna analīzēm, grūtībām urinēt. Saskaņā ar statistiku, hroniskā prostatīta forma sastopama aptuveni 35% vīriešiem. Mūsdienu laboratorijās veiktie izmeklējumi palīdz atklāt iekaisumu, tā lokalizāciju un patoloģijas attīstības raksturu. Kā papildus izmeklējumi var tikt nozīmētas urīna analīzes, kas ļauj iegūt datus par urīnceļu sistēmas stāvokli un identificēt citas patoloģijas.

Urologa pakalpojumi

Ja Jūs izjūtat, piemēram, sāpes urinējot, lēkmjveida sāpes sānos vai vēdera lejasdaļā, urīnā redzams asins piejaukums vai saskaraties ar biežu urinācija naktīs, Jums nepieciešama urologa konsultācija. Urologs konsultē, diagnosticē, ārstē uroloģisku slimību gadījumus kā svievietēm, tā vīriešiem. Ārstējot uroloģiskās slimības bieži var tikt piesaistīti arī citi speciālisti kā nefrologs, ginekologs, endokrinologs, fizioterapeits u.c.

Prostata ir dziedzeris, kas atrodas apakšējos urīnceļos zem urīnpūšļa un aptver urīnizvadkanālu un kā zināms tas ir ļoti svarīgs orgāns vīriešiem dzimumfunkciju un reproduktivitātes nodrošināšanā. Tādēļ noteikti nevajadzētu atstāt bez ievērības jebkādas sūdzības, kas saistītas ar urīnizvadsistēmu. Prostatas iekaisuma dēļ var pasliktināties spermas kvalitāte, tāpēc ārsts var nosūtīt veikt spermogrammu. Lai diferencētu patoloģiju un savlaicīgi atklātu pirmsvēža stāvokli, var nozīmēt izmeklējumus, tostarp, priekšdziedzera, iegurņa orgānu ultraskaņu un transrektālās ultraskaņas izmeklējumus.

Lai nodrošinātu veiksmīgu slimības ārstēšanu, ļoti svarīgi savlaicīgi kontaktēties ar savu ģimenes ārstu vai vērsties pēc palīdzības pie urologa. Dažreiz problēmas delikātuma dēļ vizīte tiek atlikta cerībā, ka “viss pāries pats no sevis”, taču tas var būt kaitīgi vai pat bīstami veselībai. Jo ātrāk un operatīvāk tiek veikta diagnostika, jo efektīvāki būs ārstēšanas rezultāti.

Ja Jūs interesē urologa konsultācija, tad sekojiet saitei šeit!